PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem się artykułu w danej tylko jednej kategorii



Grisza
15-04-2010, 13:02
Mam problem następujący. Mam stronkę opartą na Joomli 1.5.14 i nie dodaje mi tylko w jednej kategori, lecz w sekcji dodaje. Jak naprawić by w danej kategorii się też dawało dodawać ? Miał ktoś podobny problem ? Bardzo proszę o pomoc.

Grisza
15-04-2010, 14:31
Kliknołem usuń przedawnione pliki, wyczyściłem cachę i Ctrl+F5 i nawet jak wyłączę dany artykuł to pokazuje mi się on jako widoczny. Bardzo proszę o pomoc. Chodzi tylko o jedną kategorię i jedną sekcję. W innych podobno takie rzeczy nie występują.

palyga007
15-04-2010, 14:53
@Grisza

Ja wiem, że "Polska bardzo trudny język", ale warto przeczytać post 2 razy zanim się go wyśle ponieważ niektórzy użytkownicy mogą mieć problem w zrozumieiu tego o czym piszesz.

Co do drugiego problemu.
Widoczny jest na witrynie tak?

Sprawdź czy przy próbie wyłączenia artykulu zmienia sie wartość state dla danego artykułu w tabeli #_content w bazie danych.

Grisza
15-04-2010, 15:42
Niestety zmienia się z 1 na zero gdy artykuł wyłączę, jednakże dalej go nie widzę. Nawet po póżniejszym włączeniu.

ekumi
15-04-2010, 16:45
Może spróbuj odświeżyć przeglądarkę, bo może ona mieć zapamiętaną wersję strony sprzed zmiany.