PDA

Zobacz pełną wersję : Odnośniik w artykule do kolejnego artykułu



Dyzioo
15-04-2010, 14:49
Chciałbym uzyskać taki efekt, mam stworzony artykuł pt. Kadra i chciałbym aby odwiedzający klikając w nazwisko gracza mogli, zostać przeniesieni do innego artykułu dotyczącego informacji o nim. I jak zrobić takie coś, ażeby tylko poprzez ów odnośnik można było mieć wgląd w te informacje. Chciałbym po prostu aby artykuł z krótką informacją nie był widoczny na stronie w żadnym innym miejscu a nie wiem jak wstawić odnośnik do nieopublikowanego (choć wątpię aby to było możliwe). Prosiłbym o namiar na jakiś komponent czy plugin (nie joomleague czy bear league). Korzystam z joomla 1.5.15.


http://www.futbol.pl/liga-hiszpanska/Sevilla+FC/

Robster
15-04-2010, 15:13
Może po prostu wstawisz to nazwisko w artykule, jako link i podepniesz pod niego artykuł o zawodniku. Co prawda dostęp do tego artykułu będzie możliwy nie tylko poprzez ten link, ale także poprzez wpisanie w pasek adresów, bezpośredniego adresu do tego artykułu, niemniej zawsze to coś.

Dyzioo
15-04-2010, 15:19
No właśnie nie bardzo tak chce, ponad 20 graczy i tą samą metodę chcę wykorzystać przy tworzeniu tabeli, że po kliknięciu na drużynę wyskoczy informacja na jej temat.

ekumi
15-04-2010, 15:45
Możesz utworzyć sekcję lub kategorie o nazwie np. info o zawodnikach i w artykule wstawić odnośnik linkujący do niej.

Dyzioo
15-04-2010, 16:06
Ok a jak to zrobić?:zagubiony:

Robster
15-04-2010, 16:31
W ten sam sposób który opisałem wyżej :) Tylko zamiast jednego artykułu uzyskasz widok sekcji lub kategorii.

Dyzioo
15-04-2010, 16:34
Aha czyli to znowu nie bardzo tak jak bym chciał... W każdym razie dzięki za próbę pomocy.