PDA

Zobacz pełną wersję : ARTIO JoomSEF i bład z bazą danych



Hieroshima
15-04-2010, 22:28
Witam, dzisiaj zainstalowałem komponent ARTIO JoomSEFdo optymalizacji url na mojej stronie. Kiedy chce dodać krótke linki przy dodawaniu wyskakuje mi bład, że tabela do której sie to odnosi nie istnieje ponadto w opcjach tego programu na kazdej stronie mam bład taki :


Warning: array_keys() [function.array-keys (http://relana.pl/administrator/function.array-keys)]: The first argument should be an array in /home/----/-----/administrator/components/com_sef/views/sefurls/tmpl/default.php on line 243

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/--------/--------/administrator/components/com_sef/views/sefurls/tmpl/default.php on line 243

Jaka może być przyczyna tych błedów? Zna może ktoś jakieś łatwiejsze sposoby na krótkie url'y ? Funkcja systemowa joomli odpada bo gdy ją włącze to na każdej stronie pokazuje mi się bład 404 strona nie istnieje.

Dylek
16-04-2010, 09:18
A może to nie funkcja systemowa Joomli nie działa, ale nie dokończono wymaganej jej konfiguracji?

Hieroshima
16-04-2010, 16:40
hmm no ale co tam może nie być skonfigurowane ? pliki .htaccess działają normalnie co mod_rewrite włączony co jeszcze musze skonfigurować, aby systemowa funkcja wyświetlała przyjazne adresy?