PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z grafiką modułu _mainmenu



szymon088
16-04-2010, 16:42
Witam,

Stworzyłem szablon do Joomli. Schemat chyba najprostszy z możliwych. Baner, kolumna z menu po lewej i kolumna treści. W moim projekcie kolumna menu była opatrzona odpowiednią grafiką wraz z nagłówkiem.

Problem jest taki, że część modułów np. Sondy, logowanie do forum posiada odpowiednią grafikę a już mainmenu czy usermenu nie. Szukałem w konfiguracji modułów, projektancie menu, opcjach mainmenu i nic

Nie wiem czy to potrzebne czy nie ale wrzucam dane z moich plików.
index.php

<div id="kolumna_lewa">

<?php if (mosCountModules( "left" )) {mosLoadModules ( 'left',-3);} ?>

</div>

tempaltes_css.css:

div#kolumna_lewa{float:left; width:220px;}
div#kolumna_lewa img{border:0px;}
div#kolumna_lewa table{width:202px;}
div#kolumna_lewa div.module{width:202px; background:transparent url(../images/ml_srodek.jpg) left repeat-y; margin-bottom:10px;}
div#kolumna_lewa div.module div{width:202px; background:transparent url(../images/ml_gora.jpg) top left no-repeat;}
div#kolumna_lewa div.module div div{width:202px; background:transparent url(../images/ml_dol.jpg) bottom left no-repeat;}
div#kolumna_lewa div.module div div div{padding-left:10px; padding-bottom:10px; background:none;}

ps. Jeśli masz zamiar pisać... było... poprzeglądaj najpierw forum lub poradniki... lub google nie boli... to daj sobie spokój. Naprawdę juz nie wiem co z tym poradzić wiec jeśli chcesz pomóc to bardzo proszę.

pozdrawiam
szymon

KYCu
16-04-2010, 17:18
Witaj

Usuń przyrostek klasy CSS modułu menu albo do pliku css dopisz styl dla tej klasy.


Jeśli masz zamiar pisać... było... poprzeglądaj najpierw forum lub poradniki
jeśli nie wiesz o czym piszę, nie pytaj tutaj bo opisane to jest (na Twoje nieszczęście) w poradnikach chociażby na wiki, jak i na tym forum. Takie uwagi możesz zachować dla siebie :) bo kto szuka... i dobrze szuka to znajdzie :)

szymon088
16-04-2010, 17:24
Mimo "kąśliwej" :P uwagi dziękuje za pomoc. Miałeś rację.

pozdrawiam
szymon