PDA

Zobacz pełną wersję : problem z komponentem "Kontakty" - nie dochodzi mail



ark1976
16-04-2010, 18:48
Witam proszę o pomoc w sprawie komponentu "Kontakty" - w żaden sposób nie dochodzi mail do admina :/
Przejrzałem forum w tej sprawie ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Kontakt jest utworzony, połączony z użytkownikiem/adminem. Mail prawidłowo wpisany i nawet system "dziękuje za wiadomość" ale jednak do mnie (do admina) ona nie dociera. Co ciekawsze wysłałem wiadomość z drugiego maila i poprosiłem o potwierdzenie i tam doszło więc nie rozumiem już z tego nic :/
Było to napisane że problemem może być hosting, że ustawienia serwera ale domyślam się że gdyby były błędne to tamto potwierdzenie również by nie doszło
proszę o pomoc

ark1976
17-04-2010, 16:18
Mimo braku pomocy tutaj udało mi się dojść do przyczyny błędu - dopiszę ją, może kiedyś komuś się przyda. Użytkownik zarejestrowany jako kontakt miał adres mailowy z neostrady, zmieniłem go na inny i okazało się, że maile zaczęły dochodzić - co prawda jako spam ale jednak są :) Mimo że nadal nie wiem dlaczego neostrada nie pozwalała na przekazywanie wiadomości to jednak problem uważam za rozwiązany - proszę moderatorów o zamknięcie tematu.