PDA

Zobacz pełną wersję : Biblioteka tworząca PDF z HTML - pilne.



adrian_santowski
17-04-2010, 22:43
Witam.
Na początku chciałem powitać i przeprosić, jeżeli umieściłem temat w złym dziale, a tym samym proszę moderatorów o jego przeniesienie.


Potrzebuję utworzyć dokument PDF ze strony dynamicznej.
Zainstalowałem na swoim serwerze testowym (wamp) kilka bibliotek (fpdf, dompfd, tcpdf), jednak żadnej nie potrafię odpowiednio skonfigurować, nawet nie tworzy pliku .pdf . Ciągle wyskakują błędy.

Stąd też prośba do wszystkich, którym udał się skonfigurować jakąkolwiek bibliotekę, w którą będę mógł wpisać HTML, aby podesłali mi cały folder z właśnie tym skryptem (czy jak to tam nazwać...).
Pozamieniam sobie tylko kod HTML na własny. Mile widziane będą także polskie czcionki, ale już nie będę wybrzydzał.

Proszę o pomoc i nadsyłanie folderów z działającymi bibliotekami.

Kontakt ze mną preferowany na forum, ale można także przez gg:(7546020) lub poczta:(mateusz.rnd(małpa)wp.pl) .

Zainteresowanym postaram się jakoś odwdzięczyć.

Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Adrian. :)

zwiastun
17-04-2010, 22:48
??? O co Ci chodzi? Joomla generuje PDF ze swoich materiałów.

adrian_santowski
17-04-2010, 22:53
Tak, wiem lecz komponent ten nie będzie współpracował z Joomla!'ą.

palyga007
17-04-2010, 23:12
?? Jaki komponent? Ja też nie mam pojęcia o czym Ty piszesz...
Co ma nie współpracować z Joomla! A jeśli to nie ma nic wspólnego z Joomla! to czemu tutaj pytasz?

adrian_santowski
17-04-2010, 23:32
Więc chodzi mi o taką rzecz:

Mam formularze, które pobierają pewne dane od użytkownika. Następnie generowana jest strona, która te dane odpowiednio pokazuje.
I teraz chodzi o to, żeby te ukazane dane przenieść do PDF po kliknięciu odpowiedniego przycisku.
Stąd też pomysł na bibliotekę tworzącą pliki .pdf, jednak sam nie potrafię jej uruchomić...

Czemu tutaj piszę?
Przecież to dział Różne - Wszystko co nie pasuje gdzie indziej...

zwiastun
17-04-2010, 23:42
Pomyliłeś chyba fora. To jest forum użytkowników Joomla!

adrian_santowski
18-04-2010, 00:24
M. in. jestem użytkownikiem Joomla! Aczkolwiek myślałem, że znajdzie się tutaj ktoś, kto pomoże mi rozwiązać problem...

Dylek
18-04-2010, 10:23
Google (http://www.google.pl/search?q=html2pdf&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a) i testuj co Ci tam pasuje.