PDA

Zobacz pełną wersję : dodawanie przez użytkowników tutoriali



plol123
18-04-2010, 20:40
Witam wszystkich szukam jakiegoś komponentu za pomocą, którego użytkownicy będą mogli dodawać coś w stylu tutoriali. Np: mamy formularz w nim są pola które sami możemy sobie ustawić dajmy na to tytuł, opis, zdjęcie i wideo w postaci linku w youtube. i wtedy gdy użytkownik wypełni cały formularz i go wyśle

Jego wpis dodaje się do danej kategorii i wygląda on tak że wyświetla się własnie tutuł tutoriala a po wejściu w szczegóły widzimy jego opis z prawej strony zdjęcie na na samym dole filmik do którego użytkownik podał link w formularzu.

Dodam odrazu że SOBI odpada bo uzywam go już do czego innego ;(

moje
18-04-2010, 20:54
SOBI2 można sklonować, reszta to używanie szukajki ;)

plol123
19-04-2010, 06:30
Ni umiem klonować sobi a na dodatek nie chcę tworzyc wirtealnego Linuxa. Klonowanie odpada chyba ze jest teraz coś co to uprości tak więc czy jest jakiś inny komponent odpowiedni dla mnie ??

alex51
19-04-2010, 07:40
Skoro nie chcesz klonować, to nie musisz, już to wcześniej zrobiono i >>TU<< (http://pliki.joomla.pl/katalog/nowe.html) opublikowano. Zarówno komponent SOBI 2 jak i pliki spolszczenia. Jak będziesz potrzebować konkretnych dodatków do niego, to daj znać na PW, a pojawią się one sklonowane również w naszej plikowni.

plol123
19-04-2010, 15:07
wielkie dziki dam znać co będzie potrzebne :D