PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po zaindeksowaniu w google



plol123
19-04-2010, 21:10
Około pięciu dni temu zgłosiłem moją stronę do zaindeksowania w google i dziś się to stało. Tylko jak wpisze nazwę swojej strony to w opisie pokazuje się
"Joomla! - dynamiczny system portalowy i system zarządzania treścią."

Zarówno słowa kluczowe w konfiguracji jak i opis mam ustawione. Gdy podejrzę źródło mojej trony wszystko tez jest dobrze. Dlaczego google wszystko odbiera źle ?

big_krzysiek
19-04-2010, 21:16
prawdopodobnie w momencie zgloszenia miales jeszcze slowa kluczowe i opis z instalki...a zmieniles dopiero pozniej...
poczekaj cierpliwie ... beda zaindeksowane te prowidlowe ...

usuwanie strony z google i zglaszanie od nowa mija sie z celem...

plol123
19-04-2010, 21:26
a czy mogę już zacząć pozycjonować stronę tak zaraz po jej ukazaniu się w google na dodatek ze złymi słowami kluczowymi??

Myśle narazie o systemi odwiedzin dzięki któremu będę miał dużo odwiedzin na moim portalu.

czy jak zacznę teraz to strona wypozycjonuje się tak jak trzeba czy będzie się pięła w górę pod złymi słowami kluczowymi ?

tix
19-04-2010, 22:09
Możesz juz spokojnie pozycjonowac, im bardizej popularna strona tym czesciej roboty odwiedzaja
A co masz na mysli mowiac: "system odwiedzin dzieki ktoremu bede mial duzo odwiedzin" ?

stasio
19-04-2010, 22:42
hmmm lepiej zresetować serwery google i znikną złe słowa kluczowe..... poza tym opis i słowa kluczowe to podstawa po instalacji i przed pozycjonowaniem strony

plol123
20-04-2010, 21:39
Sprawa słów kluczowych załatwiona biorę się za pozycjonowanie tylko mam pytanie jak mogę sprawdzać efekty pozycjonowania ?

Chodni mi np: na którym miejscu obecnie znajduję się pod danym hasłem na "fryzjerstwo"

Ważne jest dla mnie żeby było widać moje miejsce obecne i to żeby było to często uaktualniane

stasio
20-04-2010, 21:48
od dawna zajmujesz sie pozycjonowaniem ? czy debiutujesz? bo debiutanci na ogół zostają przez Google zbanowani.... rób to umiejętnie.... ja o PR4 walczyłem 4 lata i małymi kroczkami a gdzie sprawdzić? tu masz zapas narzędzi http://www.webconfs.com/domain-age.php

big_krzysiek
20-04-2010, 21:52
witaj!
naprawde myslisz, ze wypozycjonujesz strone na fraze fryzjer, fryzjerstwo itp....? przy tak licznej konkurencji w tej materii?
proponuje ci skorzystac z adwords...

plol123
20-04-2010, 22:14
a jest cos poza page rank bo słyszałem że jest on uaktualniany kilka razy w roku ;(

stasio
20-04-2010, 22:25
tam jak alexa ale generalnie liczy sie PR.... nie jest kilka razy w roku ale czasem jest dwa razy w roku a czasem raz na dwa lata żeby zdobyć fryzjerstwo, musisz się wygimnastykować , poczytaj jak tworzy się PR z czego itd.... jak będziesz się starał to za 5 -6 lat będziesz w pierwszej 5 google.... chyba ze faktycznie adwords 6 tyś zł zainwestuj to sie zwróci ci 50tyś jesli masz konkretny biznes

plol123
21-04-2010, 06:27
Na Adwords dostałem łącznie ze 200 zł twk więc tyle mogę na razie wykorzystać :D A fryzjerstwo to tylko taki przykład :P

plol123
21-04-2010, 06:49
a mam jeszcze pytanie. Czy opłaca się jeszcze dodawać strony do katalogów ?

stasio
21-04-2010, 09:05
Na Adwords dostałem łącznie ze 200 zł twk więc tyle mogę na razie wykorzystać :D A fryzjerstwo to tylko taki przykład :P
a mam jeszcze pytanie. Czy opłaca się jeszcze dodawać strony do katalogów ?
nie, nie warto dodawać, lepiej nie dodawać nigdzie.... skup sie na adwords ...... ale to taki przykład :P
poczytaj trochę a nie pytaj na okrągło....

plol123
21-04-2010, 14:04
już przeczytałem parę artykułów ale chciałem się jeszcze zapoznać z waszą opinia.

Mam jeszcze jedno pytanie bo na to odpowiedzi jeszcze nie znalazłem. Czy jak będę mieć około 20 tyś wejść dziennie to page rank będzie rosnąć mimo że nie mam linków na innych stronach ?