PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną w IE 6.



czarny_85
20-04-2010, 11:37
Panowie mam problem z wyświetlaniem strony w IE 6. Z prawej strony oraz na dole wokół bloków tekstowych, w prawej kolumnie strony oraz na dolnych trzech. Są szare linie. Nie wiem jak się ich pozbyć.

Odpowiedzialne za to jest:

/* begin Box, BlockContent */
.art-BlockContent
{
position:relative;
z-index:0;
margin:0 auto;
min-width:1px;
min-height:1px;
background-color:#ffffff;
}

.art-BlockContent-body
{
position: relative;
z-index: 1;
padding: 8px;


}



.art-BlockContent-body
{
color:#000000;
font-family: Arial, Helvetica, Sans-Serif;
font-size: 12px;
font-style: normal;
font-weight: normal;
margin-left: -2px;
background-color:#ffffff;


}W innych przeglądarkach jest ok. Nie przejmowałbym się tym, lecz na stronę dziennie wchodzi 1tys. osób z tego 1/3 używa IE.

Adres strony www (http://ostrowskagieldapracy.pl/)

Jeszcze jedna sprawa. Jak wejdziecie w zakładkę "dodaj ogłoszenie", na dole rozjeżdza się w IE 6 przycisk wyślij oraz anuluj.

Dylek
20-04-2010, 13:29
Ale kto uzywa IE6 sam sobie jest winien ze tak mu sie wyswietla. Przeciez nie bedziesz do konca zycia wspieral muzealnych przegladarek tylko dlatego, ze jakas dzieciarnia ma pirackie systemy do ktorych nie maja jak sciagnac uaktualnien.

zwiastun
20-04-2010, 13:42
@Dylku: A ja mam jeszcze legalne Windows'95 :) - i nie tylko! Ale, oczywiście, masz rację. Jeśli jednak ktoś chce jeszcze obsługiwać IE6, to w Sieci można znaleźć niemało porad, jak to zrobić.

Dylek
20-04-2010, 14:17
Mozna, pytanie tylko czy skorka warta wyprawki.
To calkiem jakbys nowym modelem Ferrari chcial jezdzic po polskich autostradach. No niby mozna, ale szybko i daleko nie pojedziesz...

czarny_85
21-04-2010, 09:40
Tu wam muszę jednak przyznać rację. Jako administrator strony chce oczywiście aby każdy widział stronę w jak najlepszym świetle. A średnio na 500 wejść dziennie 30 osób używa IE 6. Lecz chyba tak to zostawie i tak nie wygląda źle w IE6.