PDA

Zobacz pełną wersję : problem po instalacji



_fenix_
21-04-2010, 23:53
Zainstalowałem Joomla 1.5 i jak wchodzę na stronę to mam tylko "Welcome to the Frontpage"
Próbuje wejść do administracji http://192.168.1.254/joomla/administrator/,
mam logowanie loguje się pięknie pojawiają się ikony, klikam na user manager i lipa, pusta strona i tak praktycznie na co bym nie kliknął to mam pustą stronę, gdzie popełniam błąd.

Dzięki za pomoc !!

mib.net
22-04-2010, 01:23
Pliki po instalacji zostały skasowane?

_fenix_
22-04-2010, 12:21
Skasowałem cały katalog installation.

mib.net
22-04-2010, 16:41
A na jakiej platformie sprzętowej kolega to stawia?

Jaki serwer www?

Instalacja jeśli przebiegła poprawnie to wszystko powinno chodzić?
Tu chyba coś z serwerem jest?
Przejrzyj logi serwera?

Może nie skopiowałeś wszystkich plików z instalatora? (choć wtedy powinny być błedy)

Najlepiej chyb będzie jak cała instalacje powtórzysz od nowa.

_fenix_
23-04-2010, 14:14
Wykonałem ponowną instalację, wykasowałem wszytko co się dało, i ponownie wgrałem paczkę, podczas instalacji zaznaczyłem aby wczytał przykładowe dane, i po całym procederze pojawia mi się przykładowa strona z ubogim menue.
OK ale wchodząc w administrację panel się pojawia i widać ikonki, ale jak wchodzę w którąś opcję (nie wszystkie) to mam nadal biały ekran, to znaczy nic na stronie biała kartka, nie wszystko tak działa jakieś informacje można odczytać.
Np. Extension Manager działa tylko install nic po zatym.

Wersja JOOMLA 1.5.15
PHP Built on: Linux s2.fas.com.pl 2.6.24.7-LinuxBox #7 SMP Sat Nov 15 23:46:27 CET 2008 x86_64 Database Version: 5.0.45 Database Collation: utf8_general_ci PHP Version: 5.2.6 Web Server: Apache/2.2.9 (Fedora) Web Server to PHP interface: apache2handler Joomla! Version: Joomla! 1.5.15 Stable [ Wojmamni Ama Mamni ] 05-November-2009 04:00 GMT
PHP Setting :
Safe Mode: Off Open basedir: None Display Errors: Off Short Open Tags: On File Uploads: On Magic Quotes: Off Register Globals: Off Output Buffering: Off Session Save Path: /var/lib/php/session Session Auto Start: 0 XML Enabled: Yes Zlib Enabled: Yes Disabled Functions: None Mbstring Enabled: Yes Iconv Available: Yes WYSIWYG Editor: Editor - No Editor

mib.net
24-04-2010, 18:03
Kolega dal jeszcze logi z serwera MySQL i na wszelki wypadek z serwera apache.