PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie menu w artykułach



mike_whiskey
22-04-2010, 00:29
Witam,


Mam pewien problem. Mam założone menu, które wyświetla mi się w kilku miejscach na stronie (zaznaczyłem te, w których się ma wyświetlać). Po wejściu do zakładki 1) wyświetla mi się pole logowania, po zalogowaniu włącza mi się dodatkowa zakładka 2) i wchodząc do niej wyświetla się lista artykułów. Menu jest wyświetlone, bo jest tak ustawione, że w zakładce 2 się wyświetla. Wybieram jeden z kilku artykułów i klikam go, ale otwiera mi się goły artykuł - bez żadnych menu, które powinny się wyświetlić... Dodam tylko, że artykuł jest niezaklasyfikowany jeśli to ma znaczenie i jego wyświetlanie się jest powiązane z modułm FJ Related, który wyświetla artykuły zawierające keywordsy.

Czemu nie wyświetlają się menu w artykułach??? W innych miejscach wyświetlają się bez problemu na FJ Related..


Michał

mib.net
22-04-2010, 01:14
Nie znam komponentu: FJ Related :(Ale pokazywanie się modułu w odpowiednim miejscu bądź nie definiujesz z pozycji właściwości tego modułu.

Jaka jest nazwa linku do tego artykułu.
Czy we właściwościach modułu masz zaznaczone aby przy tej nazwie linku pokazywał się moduł?

mike_whiskey
22-04-2010, 07:38
Najlepsze jest to, że jeśli pod pozycją Przypisane menu zaznacze opcję WSZYSTKIE, to się ładnie wyświetla, a jeśli wybiorę tylko miejsce, w którym chciałbym, żeby się wyświetlało, to po otwarciu artykułu się nie wyświetla..

Mib.net - mówisz, że to trzeba ustawić ustawieniach modułu? Ale jaką opcję dokładnie, bo nazwy linka tam nie widzę...

mib.net
22-04-2010, 16:45
Jak nie ma tam takiego linku, to może stwórz sobie nowe menu, tam daj linki do wszystkich artykułów których nie widzisz.
Następnie ustaw to menu w takim miejscu żeby się nie wyświetlało na www (pokombinuj).
I wtedy będziesz miał dostępne nazwy tych artykułów z pozycji modułu.

Powinno zadziałać.