PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetleniem produktów na stronei głownej.



Micchaleq
23-04-2010, 00:06
Witam serdecznie,

Jestem nowy jeżeli chodzi o ten skrypt joomla oraz virtuemart.

Mój problem zaczyna się z konfiguracją głownego pola, nie wiem czy w ogóle się to da z panelu administrayjnego zrobić ale chciałbym wyświetlić lewemenu i to się udało, oraz main i w tym mainie aby było 6 produktów po 2 ze sklepu virtuemart oczywiście mam dodatek random produkt i jego chciałbym tam wstawić, ale się nie potrafie lub sie tak nie da.

Dodatkowo mam pytanie odnośnie menu ponieważ gdy je usunę nie włącza się strona da się to ominąć ponieważ tak naprawdę nic nie potrebuje dodawać jedynie kategorie sklepu wyszukiwarke logowanie do sklepu i to bylo by na tyle

Proszę o pomoc.

coliberek1
23-04-2010, 01:50
Jedno co zrozumialam z pytania to kwestia random produkt:
To jest dodatkowy modul, ktory mozna wlączyć, po uprzednim zainstalowaniu. Z górnego menu wybrać Rozszerzenia/Moduly/Random produkt - opublikowac go oraz umiescic na wybranej pozycji np "left"

A drugie to usuwanie menu.
jak się usunie menu glówne, w którym jest domyślna, startowa pozycja to Joomla nie startuje - ponieważ nie ma wskazanej pozycji którą ma wyświetlic jako stronę glowną. Dlatego zamiast usuwać menu z pozycją domyślną ( z gwiazdką ) , moim zdaniem lepiej jest zakończyc jego publikację w tym samym miejscu co powyzej czyli Rozszerzenia/Moduly/

Pozdrawiam
Gosia

Micchaleq
23-04-2010, 12:54
Możliwe, że nie zrozumiale napisałem.

Chciałbym poprostu wyświetlić w taki sposób strone :
http://www.vjtemplates.com/virtuemart?page=shop.browse&category_id=2
ja na tym Grey Diamond
aby bylo 8 takich okienek po 2 i aby to czerpało z pliku random products,
i aby własnie to dodać zamiast tego menu, czyli startowy plik z którego korzysta joomla do uruchomienia.