PDA

Zobacz pełną wersję : Problem IE nie wyświetla całej strony, inne przeglądarki tak, POMOCY



ueadviser
23-04-2010, 11:17
Witam.
To są moje początki z joomla. Mam problem ponieważ IE nie wyświetla treści artykułów, a inne przeglądarki obsługują tą stronę prawidłowo. Na innych templatkach nie ma tego problemu, ale ta akurat mi pasuje i trochę ją zmieniłem wizualnie. Oto adres strony www.ue-adviser.pl/dotacje Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Z góry dziękuję.

palyga007
23-04-2010, 11:45
Specem od szablonów nie jestem ale :
Zobacz TUTAJ (http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.ue-adviser.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.767)

56 Errors, 2 warning(s)


To trochę za dużo błędów jak na taką prosty szablon.
Zacznij od poprawy błędów to na 99% przyczyna problemów z IE.

Edit: Zwiastun znalazł właściwą przyczynę.
Chociaż błedy nadal przydałoby się poprawic.

@zwiastun
myślałem, że to oczywista oczywistość.
Człowiek się całe życie uczy ;]

zwiastun
23-04-2010, 11:47
Sto tysięcy razy już pisaliśmy o tym! Word nie jest programem do robienia stron internetowych, ale jeśli chcesz go do tego celu używać, to najpierw wypadałoby się nauczyć! To jest tak genialny program, że przeglądarka z tej samej firmy go nie umie sensownie obsłużyć!

ueadviser
23-04-2010, 12:45
To był tekst przeklejony ze starej strony. Ale nawet zmiana artykułu na napisany w html nie przyniosła poprawy. Gdybym był specem od joomla to bym nie pytał na forum. Ale dzięki za odpowiedź.

ueadviser
23-04-2010, 12:52
Dzięki, ale błędy odnoszą się do strony www.ue-adviser.pl (napisana w html, chce właśnie ją zastąpić nową w joomla) a ja mam problem z www.ue-adviser/dotacje Na tej stronie nie pokazuje błędów. Zmieniłem artykuł na napisany w html ale też lipa. Jak włączę inny szablon to jest wszystko ok, chyba muszę sobie ten szablon podarować. Dzięki za odpowiedź.

zwiastun
23-04-2010, 13:04
Jak ja kocham "udawanie", że czegoś nie ma! A to, prosze Szanownego Pana to pewno Pikuś? Pan Pikuś:


<td valign="top" ><p><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--> <!--[if gte mso 10]> <mce:style><! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]--></p>
<!--[if gte mso 10]> <mce:style><! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]-->

<p class="MsoNormal"><strong><span style="font-size: 10pt; font-family: Verdana; color: green;">Kolejny sukces</span></strong></p>
<p><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--> <!--[if gte mso 10]> <mce:style><! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]--></p>
<p><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--> <!--[if gte mso 10]> <mce:style><! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]--></p>
<p class="MsoNormal"><strong><span style="font-size: 7pt; font-family: Verdana;">II miejsce na liście rankingowej</span></strong></p>

ueadviser
23-04-2010, 13:25
Tak tu zwracm honor, ten kawałek był z worda, ale strona "o nas" nie jest z worda, a się nie wyświetla,
Proszę mnie nie zrozumieć źle, nie chodzi mi o udowadnianie kto co udaje itp, tylko o rozwiązanie problemu.
Zmiana strony "o nas" na html nie przyniosła zmiany efektu. Nie jestem specem od joomla, dlatego nie podważam Pan zdania, tylko informuje jak jest. Pytam się mądrzejszych w tej kwestii dlatego moja obecność tu na forum.
dzięki za info, poniżej kod strony "o nas"



<p align="justify"><span style="font-family: Book Antiqua;"><strong><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"> </span></strong><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"><br /></span></span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"><span style="color: #ff0000; font-size: xx-small;"><strong> </strong></span></span></p>
<blockquote>
<p align="justify"><span style="font-family: Book Antiqua;"><strong><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;">ADVISER</span></strong><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"> świadczy usługi doradztwa europejskiego. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne przygotowanie dokumentacji, niezbędnej w procesie ubiegania się o współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej, począwszy od napisania studium wykonalności wraz z analizą finansową i ekonomiczną po wniosek o płatność i promocję.</span></span></p>
<p align="justify"><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"> </span><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"><br /></span></p>
<p><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;">Zapraszamy do współpracy jednostki samorządowe, małe i średnie przedsiębiorstwa, placówki medyczne oraz naukowe, a także związki wyznaniowe. </span></p>
<p align="justify"><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"><strong>Firma ADVISER Doradcy Europejscy</strong> założona została przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w zakresie pozyskiwania środków z UE. Przez ludzi, którzy na swoim koncie mają dziesiątki napisanych studiów wykonalności oraz doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych. </span></p>
<p><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;">Posiadamy zespół Doradców gotowych do podjęcia trudnych wyzwań. Staramy się znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.</span></p>
<p align="justify">Zaufało nam już wiele jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.</p>
<p align="justify">Nasze projekty znajdują sie w czołówkach list rankingowych.</p>
<p align="justify"><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"> </span></p>
<p align="justify"><span style="font-family: Georgia,Times New Roman,Times,serif;"><span style="color: #ff0000; font-size: xx-small;"><strong>Spotkajmy się. Porozmawiajmy o funduszach</strong></span></span></p>
</blockquote>

ueadviser
23-04-2010, 13:27
ZWRACAM HONOR !!!!
USUNIĘCIE TEGO TEKSTU W WORD POMOGŁO.
DZIĘKUJE ZA POMOC
WARTO BYŁO SKORZYSTAĆ Z PANA WIEDZY
POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA PRZEKOMARZANIE SIĘ