PDA

Zobacz pełną wersję : DJ-Tabs Generator czyli zgrabne zakładki



AndrzejH
23-04-2010, 15:23
Komponent umożliwia załączenie w zakładkach kilka artykułów z wybranej sekcji lub kategorii, pojedynczego artykułu oraz modułu.
Zapraszam do pobierania i testowania. Wszelkie informacje znajdziecie tutaj (http://www.design-joomla.pl/aktualnosci/530-dj-tabs-generator-zakladki-dla-joomla.html)
Czekamy na wyniki waszych testów oraz uwagi i sugestie

Thunder1000
02-05-2010, 13:45
Moje pytanie brzmi na jakiej licencji jest ten komponent i moduł bo w pliku dj_tabgen.xml jest
<license></license> i nic więcej

a w pliku mod_dj_tabgen.xml jest
<license>This code cannot be redistributed without permission from DJ-Projects - http://design-joomla.eu</license>

i moje pytanie brzmi czy mogę teraz i w przyszłości używać tego komponentu i moduły do celów komercyjnych tzn. będzie on na stronie która będzie stroną przynoszącą dochody???

Qbik
03-05-2010, 16:48
Czy jest szansa na wsparcie dla Galerii zdjęć m.in. web gallery http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-gallery/7835
i phoca gallery??

keran
03-05-2010, 18:46
Moje pytanie brzmi na jakiej licencji jest ten komponent i moduł bo w pliku dj_tabgen.xml jest
<license></license> i nic więcej

a w pliku mod_dj_tabgen.xml jest
<license>This code cannot be redistributed without permission from DJ-Projects - http://design-joomla.eu</license>

i moje pytanie brzmi czy mogę teraz i w przyszłości używać tego komponentu i moduły do celów komercyjnych tzn. będzie on na stronie która będzie stroną przynoszącą dochody???
Licencja Joomla wymusza stosowanie GPL (otwartość kodu). Jeśli autor dodatku nie sprecyzował dokładnie to należy się domyślać, że licencja jest równoznaczna z lic. Joomli.

Zapis z drugiego pliku xml: This code cannot be redistributed without permission from DJ-Projects wygląda na niezgodny z licencją Joomli.

AndrzejH
04-05-2010, 08:04
Licencja jest GPL. Nagłówki w plikach to pomyłka. Jeszcze dziś będą wydane poprawione pliki

AndrzejH
04-05-2010, 19:49
Poprawione pliki są już dostępne:
komponent (http://www.design-joomla.pl/do-pobrania.html?func=fileinfo&id=64)
moduł (http://www.design-joomla.pl/do-pobrania.html?func=fileinfo&id=65)

Qbik
04-05-2010, 20:43
a jak z moim pytaniem? planujecie dodać wsparcie dla zewnętrznych galerii w najbliższym czasie?

AndrzejH
04-05-2010, 21:09
a jak z moim pytaniem? planujecie dodać wsparcie dla zewnętrznych galerii w najbliższym czasie?

Można wyświetlić moduł. Jeśli galeria umożliwia wyswietlanie modułu to już masz rozwiązanie.
Jakiegoś specjalnego wsparcia dla takiej czy innej galerii nie planujemy.

Thunder1000
05-05-2010, 13:15
Co wstawia się w miejsce pozycja modułu... wstawiałem id modułu i nic wstawiałem nazwę pozycji np. user1 i nic

można prosić o małą wskazówkę

AndrzejH
05-05-2010, 13:35
Wstawia się nazwę pozycji (obszaru) np user1. Sprawdź czy moduł jest rzeczywiście opublikowany w podanej pozycji, albo czy jest przypisany dla wszystkich elementów menu.

Thunder1000
05-05-2010, 14:44
Zrobiłem tak jak napisałeś i po odświeżeniu strony pokazuje mi się białe tło i nic więcej tak jakby strona nie chciała się załadować...

AndrzejH
05-05-2010, 15:22
Podaj adres strony i dane admina na prv
Postaramy się jakoś pomóc

czp
18-05-2010, 12:43
Zainstalowałem DJ-Tabs Generator. Utworzyłem grupę oraz zakładki. Wszystko jest ok, wyświetlają mi się zakładki. Tylko nie można przechodzić między zakładkami. Widać tylko treśc pierwszej zakladki. Co robię źle albo co nie ustawiłem

AndrzejH
18-05-2010, 13:13
Trudno powiedzieć co może być przyczyną takiego problemu. Musielibyśmy obejrzeć. Podaj link do strony.

Hobitka
24-05-2010, 15:42
Ja też zrobiłam ładne zakładki i....
1. co zrobić by nazwy artykułów się nie wyświetlały
2. jak m zrobić by teksty były pod zakładkami a nie tak z boku

Strona http://zsrcku.maze.pl/index.php?option=com_dj_tabgen&view=tabgen&Itemid=100028

Co do pkt 2 to w ie wyświetla dobrze a w firefoksie właśnie tak z boku

AndrzejH
24-05-2010, 16:50
1. Nie ma niestety ustawień umożliwiających wyłączenie tytułów artykułów
2. Nie widzę różnic w wyświetlaniu. Ale muszę jednak stwierdzić, że 99% problemów wynika za templatki

Ronin747
10-06-2010, 21:04
dj_tabgen
Witam
mam taki problem, jak kończą się zakładki to na dole dopiero zaczyna sie tekst, jak dostawię taki sam moduł. to drugi wyswietla tekst pod zakładkami prawidłowo, za to oba moduły nie reagują na kliknięcia na zakładki :(

co jest nie tak?

pozdrawiam Roni

lukasz.ciastek
11-06-2010, 10:22
dj_tabgen
Witam
mam taki problem, jak kończą się zakładki to na dole dopiero zaczyna sie tekst, jak dostawię taki sam moduł. to drugi wyswietla tekst pod zakładkami prawidłowo, za to oba moduły nie reagują na kliknięcia na zakładki :(

co jest nie tak?

pozdrawiam Roni

Witam

Proszę sprawdzić czy do obydwu modułów nie jest przypisana ta sama grupa tabów. To może być przyczyną takiego zachowania. Proszę ewentualnie o adres stronki i dostępy postaram się pomóc.

Pozdrawiam,
Lukasz

beata_01
10-07-2010, 15:40
Mam problem z modułem - przy większej ilości artykułów, zupełnie psuje mi stronę - nie wyświetlają się boksy z prawej strony, tło itd. - po wyłączeniu modułu wszystko wraca do normy... Proszę o pomoc.

AndrzejH
12-07-2010, 11:36
beata_01 pokaż o jaką stronę chodzi. Niestety trudno nam odgadnąć co jest przyczyną Twoich problemów

beata_01
12-07-2010, 13:48
www.singlemom.pl
log: gość
hasło: singlemoms

AndrzejH
12-07-2010, 14:16
OK. Tylko gdzie te taby
Przy okazji odradzam podawania haseł na publicznym forum

beata_01
13-07-2010, 15:31
dziękuję za radę.
cóż, gdy taby są włączone strona nie działa...zaraz je włącze.

lukasz.ciastek
13-07-2010, 15:46
Witam
Na stronie jest jakiś konflikt, prawdopodobnie ze sliderem. Proszę o dostępy do admina postaram się coś pomóc.
Pozdrawiam,
Lukasz

beata_01
13-07-2010, 19:30
nie jest to konflikt z innym modułem - po wyłączeniu wszystkich nadal jest problem...

lukasz.ciastek
14-07-2010, 09:53
Witam
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być brak biblioteki na serwerze lub konflikt skryptów. Nie musi to być skrypt z konkretnego modułu a może być np z templatki czy menu. Proszę wyłączyć slider, zmienić templatkę na defaultową i wtedy sprawdzić. Niestety bez dostępów nie mogę bardziej pomóc. Użytkownicy z grupy Administrator nie mogą zarządzać modułami itd.
Pozdrawiam,
Lukasz

beata_01
14-07-2010, 11:53
Interesujący jest fakt że działało na tej templatce, z tym sliderem - przestało kiedy wrzuciłam więcej artykułów...

db1308
25-11-2010, 00:34
Problem z jednym artykułem, może wiązać się z kodem w tekście - miałam coś takiego, gdy w kodzie niechcący zakradł się <div>... po usunięciu ładnie grało...

Nie umiem natomiast przeskoczyć problemu z... Operą. O tyle o ile na IE, FF, Safari, Chrome wszystko pięknie się kręci... o tyle w Operze cały moduł się sypie. Pomocy!

kacper1212
22-03-2011, 00:35
Ja również mam problem wszystko ładnie pięknie ale gdy klikam na drugą zakładkę nie zmienia się prosze o pomoc

lukasz.ciastek
22-03-2011, 10:36
Ja również mam problem wszystko ładnie pięknie ale gdy klikam na drugą zakładkę nie zmienia się prosze o pomoc
Witam

Prawdopodobnie jest konflikt javascript. Proszę o link i dostępy wtedy będę mógł bardziej pomóc.

Pozdrawiam,
Łukasz

dociekliwiec
09-04-2011, 17:57
Wstawia się nazwę pozycji (obszaru) np user1. Sprawdź czy moduł jest rzeczywiście opublikowany w podanej pozycji, albo czy jest przypisany dla wszystkich elementów menu.

Witam serdecznie. Mam następujące pytanie odnośnie zakładek. Czy w zakładkach, jeżeli chodzi o moduły, to można tylko użyć nazwy pozycji? Nie można użyć jakiegoś id modułu? Mam dwa moduły oparte na mod_latestnews (zmieniono i nowości) i chciałbym by na prawym obszarze zamiast dwóch tych modułów był jeden z tabami. Jak to mogę zrobić?

Jeszcze jedna sprawa - w nazwach elementów zamiast polskich znaków mam "?". W czym tkwi problem?

nikos
19-04-2011, 12:48
Witam, czy ktoś próbował wstawić dodatek dj tabs w artykule? Po ustaleniu nowej pozycji modułu dj tabs oraz włączeniu dodatku wpinacz modułów i wstawieniu odpowiedniego kodu w artykuł otrzymuje coś takiego:
3932
Czy ktoś może wie jak to naprawić w dodatku wpinacz ustawiłem tylko kod