PDA

Zobacz pełną wersję : problem z menu Szablon JoomlaJunkie



omen1989
23-04-2010, 15:36
na wstępie zaznaczę, że próbowałem problem rozwiązać sam, jednak po wielu niepowodzeniach kieruje się dopiero na forum. Mam problem klubowy z JoomlaJunkie:
RationalMagic (http://www.joomlajunkie.com/templates/commercial-templates/rational-magic.html)
Mam stronkę na serwerze lokalnym więc nie mogę zbytnio podać wam linka bezpośrednio ale opiesze w miare szczegołowo problem. W parametrach szablonu na zapleczu do wyboru są 2 rodzaje menu: superfish i superdrop. Opcje menu w szablonie są ograniczone do: rozmiarów menu oraz szybkości animacji. Mimo zmiany danych liczbowych nic się nie zmienia. Menu na stronie nie reaguje. Używam standardowego modulu menu. Chciałem użyć klubowego rokmenu, jednak ludzie na tamtejszym forum pisali, że kompletnie nie współgra z innymi niż rt szablonami.
W demie szablonu z joomlajunkie jest bardzo fajna animacja tego menu, ale pojawia się ona po kompletnym załadowaniu strony, na kilka sek. przed tym menu w demie zachowuje sie dokladnie tak jak moje przez caly czas. Czyli wyglada na to, ze na mojej stronie cos sie nie chce doczytac. Tak to mozna rozumiec. Menu jest rozwijane. Gdy najeżdzam na element na którym menu sie rozwija i chce potem najechac na podpozycje to mimo iz kursor z menu nie schodzi to ono sie zsuwa w ten sposób że nic nie mozna wybrac.
A ta animacja w demie polega na tym, że najechaniu na element menu pojawia sie na nim biala obwódka. Chcialbym aby to w pelni funkcjonalne menu zagoscilo równiez u mnie jednak nie mam pojecia co z tym zrobic.
Czy to moze byc wina tego ze stronka testowa postawiona jest na lokalnym serwerze? Czy moze to wynikac z jakich jego wad?