PDA

Zobacz pełną wersję : Współpraca



jendker86
25-04-2010, 12:54
Witam Wszystkich

Wraz ze znajomymi wpadliśmy na pomysł otworzenia serwisu w internecie. Udało mi się go postawić ale mam jeszcze klika problemów. Poszukuję osób, które mogłyby pomóc. W sumie to są pierdoły z którymi w tej chwili nie jestem w stanie sobie poradzić....

Myślę, że serwis ma przyszłość i każdy z tego skorzysta.

Pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie:D

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc

W ramach zachęty jestem w stanie odstąpić część wykupionego serwera.

jendker86
26-04-2010, 22:06
Ponawiam pytanie jestem w stanie zaoferować przestrzeń dyskową :D

zwiastun
26-04-2010, 23:27
Opowiem tak: Czy chciałbyś się zajmować moimi "pierdołami"? Z tego samego powodu nikt nie chce się zajmować Twoimi. Skoro to takie nic, to się tym niczym zajmij sam. Ale nawet i to nie upoważnia Cię do lekceważenia innych ludzi, zwłaszcza że zwracasz się do nich o pomoc.

jendker86
27-04-2010, 15:29
Kim Ty jesteś, żeby oceniać innych ludzi. Potrzebuje fachowej rady i pomocy. Pewnych rzeczy nie jestem w stanie przeskoczyć. W zamian coś oferuje. Nie jesteś sam na forum. Jeżeli nikt nie ma ochoty odp. to nie odpisuje a swoją opinię powinieneś zachować dla siebie...

palyga007
27-04-2010, 15:49
Kim Ty jesteś

jakbyś nie zauważył to Ten Pan jest Głównym Administratorem tego forum :)


W sumie to są pierdoły
Skoro to są pierdoły to ich rozwiązanie powinieneś znaleźć na wiki.joomla.pl/Nowicjusze

Pisząc pierdoły nikogo nie zachęcasz do jakiegokolwiek zainteresowania swoim problemem.

Pozdrawiam.

jendker86
27-04-2010, 16:26
Nie ma sensu drążyć tematu... Według mnie admin powinien być obiektywny. Czy ja wiem czy są pierdoły.. Chciałem otrzymać kilka wskazówek i dać coś w ramach pomocy a tu dostaję informację od admina jaką osobą jestem....

GOGOKOM
27-04-2010, 17:44
Ja chętnie ci pomogę, napisz jakie to pierdoły za pierdołę o małym znaczeniu biorę 2000 euro za brak znajomości pierdół tzn jak problem będzie większy czyli nie jest to pierdoła tylko problem a ty o tym nie wiedziałeś i oceniłeś to jako pierdoła to kosztuje wtedy 4000 euro:D,
a tak serio to nie napisałeś w czym masz problem zaoferowałeś jakąś przestrzeń serwera i liczysz na to że wszyscy cierpimy na brak kasy na własny serwer i poświęcimy czas na pisanie do ciebie w czym masz problem, Zwiastun napisał ci moim zdaniem prawidłowo to ty pierwszy lekceważąco podszedłeś do użytkowników forum.
Myślę że jak zaczniesz od początku i napiszesz w czym problem i dokładnie co to za pierdoły to może znajdzie się ktoś kto ma niższe stawiki niż ja albo pomoże ci za free skoro to pierdoły.
Powodzenia i pozdrawiam.:up: