PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial a Facebook



PawelJacekZ
26-04-2010, 23:08
Witam
Uruchomiłem serwis z JomSocial i mam dwa problemy.
Jak technicznie zintegrować Social z Facebook.
Czy da się czymś przenieść użytkowników z Facebook do Social.
Czy jest jakiś dodatek umożliwiający zaproszenie do mojego Social z lisy gmail lub hotmail lub też outook.
Pozdrawiam
Paweł Zabrzeski

pyziak
27-04-2010, 11:05
i mam dwa problemy.

a opisałeś trzy a regulamin mówi, że można jeden ;) , ale do rzeczy
Integracja z Facebook jest przecież w opcjach konfiguracji JomSocial (zakładka - Integracja z Facebook)
Użytkowników z Facebook'a nie da się przenieść bo to nie są twoi użytkownicy tylko osoby, które są znajomymi, natomiast jeżeli ich zaprosisz to rejestracji u siebie na portalu to ich profil z facebook'a może być automatycznie przeniesiony (patrz konfiguracja JomSocjal).
Zaproszenie możesz wysłać za pomocą konta użytkownika do kogo Ci się tylko podoba, jak wykorzystać listę z w/w klientów pocztowych - hmm wyeksportować w listę w takiej formie żeby adresy email były oddzielone przecinkami, jak to zrobić technicznie nie wiem nie używam żadnego z tylko klientów poczty.

PawelJacekZ
27-04-2010, 11:48
Tylko gdzie jest w profilu Facebook ten klucz api.

pyziak
27-04-2010, 12:11
http://www.facebook.com/developers/createapp.php (http://www.facebook.com/developers/apps.php?ret=1#%21/developers/createapp.php)
(oczywiście musisz być zalogowany na Facebook'u)

czarosta
25-09-2010, 13:23
Witam. Mam jeden problem z integracją JomSocial z Facebookiem. A mianowicie uwtawiłem wszystko i połczenie działa jednak jak mi sie otwiera podczał łączenia jomsocial z Facebook juz takie Czarno siwe okienko (chyba już rejestracji uzytkownika z danymi z Facebook) jest ono puste. W czym tkwi problem?

Ewersus
14-10-2010, 13:26
pyziak, dodalem u siebie facebook na stronie ale nie uzywalem JomSocial tylko inny mod, w sumie dziala ale mi chodzi o to ze na koncie mam ponad 1000 znajomych a kiedy dodam je na strone i wpisuje ten swoj API aplikacji to nie ma zadnych osob ktorzy to lubia, mam rozumiec ze nie da sie wyswietlac znajomych a jedynie osoby ktore to lubia ? A jak zachecic znajomych do klikniecia na lubie to ?

pyziak
14-10-2010, 14:25
przede wszystkim post dotyczy integracji JomSocial z Facebook, nie mam pojęcia czego użyłeś bo ostatnio jestem trochę przemęczony i utraciłem zdolności jasnowidza , generalnie jeżeli te coś czego użyłeś wymaga klucza API to prawdopodobnie integruje w jakiś sposób portal z Facebook'iem , bo do wyświetlenia fanów z Facebook jest mnóstwo prostych modułów.

Ewersus
14-10-2010, 14:32
pyziak, chce miec to samo co ma strona: (po prawej na dole)

http://di.com.pl/news/34113,0,Gadu-Gadu_nowe_API_i_konkurs_dla_deweloperow.html

jest tyle opcji z api/bez api itd ze nei wiem ktore wybrac, polec mi jakis mod najprostszy.

pyziak
14-10-2010, 14:48
delikatnie zwróciłem Ci uwagę że zaśmiecasz forum pisząc w poście dotyczącym innego problemu, ale niestety nie dociera więc zamykamy
ps.
1. było masę razy na forum o modułach
2. jest na JED masę modułów, testuj i wybierz odpowiedni dla siebie