PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena strony



merdi
28-04-2010, 18:55
Witam!!

Stworzyłem stronkę z filmami online. Jest to moja pierwsza strona więc nie bądźcie zbyt surowi :)

www.kinomania.com.pl

PeFik
28-04-2010, 20:18
1) szablon nie twój więc trudno oceniać
2) teksty + zdjęcia też nie twoje więc j/w
3) header twój więc widać że słabo

przydałbo by się jak już więcej odnośników np. Forgot your passowrd, czy More images - przetłumaczyć, albo po prostu wgrać spolszczenie

p.s.
Poza tym nie można oglądać treści bez logowania?? bez sens totalny

Okładki nie są klikalne tylko tytuły - j/w

Plus za chęci, ale ... czy nie dając nic od siebie daleko zajedziesz? Poza tym konkurencja olbrzymia

merdi
28-04-2010, 21:00
Header bedzie inny, ten jest zastępczy


1)
przydałbo by się jak już więcej odnośników np. Forgot your passowrd, czy More images - przetłumaczyć, albo po prostu wgrać spolszczenie

Nie wiem jak to przetłumaczyć, a spolszczenia do tego komponentu nie znalazlem.

Konkurencja jest ogromna, ale target też jest ogromny i ciągle rośnie poza tym mam pare pomysłów z którymi sie jeszcze nie spotkałem.
Dzięki za ocenę:)

merdi
16-05-2010, 01:39
Może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię

PeFik
16-05-2010, 10:34
p.s.
czemu header - jest tak pusty? patrzyłeś na strony konkurencji np. www.filmweb.pl
może go skróć jak nie umiesz zapełnić.

moje
16-05-2010, 13:28
1. Czemu nie ma SEF'u?
2. Skasuj te scrollbar'y w shoutbox'ie (czacie po prawej).
3. Czemu w module najnowsze pojawia się nazwa i grafika jako dwa osobne linki? Lepiej by było jakby pojawiało się to jako jeden link albo tylko jedna z tych informacji.
4. Wywal te statystki, wizyty i reklamy z paska na dole, wstaw tam tylko informacje o ilości filmów.
5. Nad modułem gatunek pojawia się mały biały pasek, jakby plik tła był zbyt krótki (to samo na dole).

Zabezpieczeń nie sprawdzałem ale podejrzewam, że o ile podstawowe czynności zabezpieczające mogły zostać wykonane, to może być tak, że zabezpieczeń nie ma wcale.

merdi
16-05-2010, 15:09
p.s.
czemu header - jest tak pusty? patrzyłeś na strony konkurencji np. www.filmweb.pl
może go skróć jak nie umiesz zapełnić.
Tutaj mam problem, próbowałem wrzucić coś swojego, ale ten header to wąski pasek który jest kopiowany, nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wiem że musi być gdzieś w css ale jestem zielony i znam tylko podstawy.