PDA

Zobacz pełną wersję : JACLPlus komponent mnie załatwił



cezmar2
30-04-2010, 10:20
chciałem rozszerzyć możliwość nadawania i ograniczania uprawnień. Znalazłem to co w tytule i zainstalowałem. potem coś mnie tknęło i odinstalowałem natychmiast - nawet nie zdażyłem tego komponentu użyć na stronie. nie utworzyłem kategorii ...itd. wylogowałem się z panelu administratora i teraz zaczęły się cuda i pluję sobie w brodę. próbuję jako administrator zalogować się przez stronę i pojawia sie "E_NOLOGIN_ACCESS". Probuję zalogować się jako administrator do zaplecza i pojawia się "nie masz praw dostępu do zaplecza tej strony". strona stoi na serwerze home.pl i jest ważna. Pomóżcie, bo wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy. jaka cholera mnie podkusiła

Bazyl
30-04-2010, 10:30
Rozumiem, że nie masz kopii bazy?
Hostingodawca ma, niech przywróci, ale najpierw zrób kopię tego, co masz teraz.

cezmar2
30-04-2010, 11:09
Rozumiem, że nie masz kopii bazy?
Hostingodawca ma, niech przywróci, ale najpierw zrób kopię tego, co masz teraz.
ale jak zrobić kopię skoro do zaplecza bryndza?

Bazyl
30-04-2010, 11:11
Mówiłem o bazie danych, a nie plikach.

cezmar2
01-05-2010, 17:02
To największa zaleta hostingu home.pl - robią kopie baz i przez 3 dni przechowują, Gdyby to było hekko.pl, to pewnie z rozpaczy poogryzałbym palce, a strona poszłaby się walić.
w każdym razie mam nauczkę - i was też ostrzegam Uważajcie na komponent JACLplus. Jest tak niebezpieczny, że może wam też wykończyć strony. W każdym razie ja już z tego nie skorzystam

GOGOKOM
01-05-2010, 17:14
o ile pamiętam to @Zwiastun kiedyś na tym forum napisał coś w tym stylu:
"... nie testuj nowych dodatków (czytaj wszystkiego) na żyjącym organizmie..."

a ode mnie:
skoro nie masz miejsca u siebie na www.test.twojadomena.pl i tam zabawę z nowościami to jest tyle darmowych serwerów że.....

na koniec dodam że cieszę się że odzyskałeś stronę ale nie wiem czy nauczka będzie na tyle wielka abyś poczytał o podstawach.

Bazyl
01-05-2010, 23:37
To największa zaleta hostingu home.pl - robią kopie baz i przez 3 dni przechowują, Gdyby to było hekko.pl, to pewnie z rozpaczy poogryzałbym palce, a strona poszłaby się walić.
w każdym razie mam nauczkę - i was też ostrzegam Uważajcie na komponent JACLplus. Jest tak niebezpieczny, że może wam też wykończyć strony. W każdym razie ja już z tego nie skorzystam
Co tu mamy?
Reklama home, antyrekalama hekko, coś dziwnego, info o własnej niezaradności...
A magiczne słowo gdzie?

PeFik
02-05-2010, 05:39
Co do "świetności" HOMA:
a) już tyle ludzi się skarży a tu jeden co nie
b) 3 dni trzymają ci kopię zapasową łał, aż 3 dni , łał łał, jedziesz na urlop 7 dni i .... :( przywrócą ci stronę po 10 ataku brawo
c) nauczka j/w - testujemy na testowym serwisie,
d) faceci /albo inaczej dzieci/ to jednak panikarze, hihi