PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę stworzyć jakiejkolwiek galerii



statick
03-05-2010, 14:10
Witam.
Mam taki oto problem. Próbowałem kilkunastu modułów, żeby móc zrobić galerię na Joomli, i nic nie działa...
Joomle mam w wersji 1.5.15, próbowałem następujących dodatków:
- easy gallery
- frontpage slide show
- joomnik gallery
- pony gallery ML
Za każdym razem miałem jakiś błąd. Przy niektórych dodatkach pomimo zrobienia folderu w osdopiednim miejscu, porgram nie widział zdjęć, w innych przypadkach, niby mogłem dodać fotki, a zdjęci i tak nie było widać na stronie, czy w przypadku frontpage slide show, gdzie wszytsko wydawało się że jest ok, na stronie głównej wyskakiwał komunikat, że nie mam odpowiednich uprawnień do oglądania tej części witryny....Błagam o pomoc bo już nie wiem co mam dalej robić...

zwiastun
03-05-2010, 16:45
Słowem, wszystko jest do kitu?
Nie sądzisz, że coś tu nie gra? Gdyby było, jak piszesz, wrzawa byłaby niesamowita.
Radziłbym rozważyć najpierw, co instalujesz, zapoznać się dokładniej z opisem tego czegoś, bo wg mnie pobierasz rzeczy np. z arhchiwum joomla.pl przeznaczone dla joomla 1.0 i usiłujesz instalowac w joomla 1.5. Choć mogę się mylić.

statick
03-05-2010, 18:00
Robię, tak jak jest w instrukcji. Każdy dodatek sprawdzam czy jest do wersji 1.5 czy 1.0. Dodałem na strone inne dodatki, które działają, z którymi nie mam problemów. Przekazałem nawet administratorowi serwera mój problem, ale nawet i on nie wiedział jak mi ma pomóc, bo jemu też się nic nie udawało. Mogę podać nawet adres stronki, żebyście sami sprawdzili czy wszystko działa:
www.salus.przedecz.net
Na stronce jest mój nr gg, jak ktoś by chciał mi jakoś pomóc...( 2112467 )
Pomocy...