PDA

Zobacz pełną wersję : favicon długi tak jak np google



TomaszBr
03-05-2010, 15:20
Witam
nurtuje mnie problem jak zrobić tekst który pojawia się po faviconie? Pan guglewicz tak ma i inni różni.
Czy ktoś?

Posdro
Tom

idek
03-05-2010, 16:09
a dokładniej to o co Ci chodzi? może jakiś przykład..? Bo jakbyś nie wiedział cytując źródła internetowe, to:

Ikona ta ma postać obrazka 16x16 lub 32x32 pikseli.

TomaszBr
12-05-2010, 23:43
Witam
już wiem, to długie za ikoną w firefoxie to sposób na poinformowanie że połączenie jest https, i nie da się zrobić takiej ślicznej długiej ikony...

Dzięki
pozdro

moje
12-05-2010, 23:46
Da się wykupując certyfikat ssl z tych (dużo) droższych i tam się dostaje takie zielone ;)

jaromiko
20-07-2010, 16:37
mam pytaniejak w joomli 1.5.19 zmienic kodowanie ikony chce aby wyswietlał sie gif zamist favicon.ico mam pytanie co tam trzeb zmienic rozumiem ze w pliku html.php:
zrobiłem sobie ładna animacje w gifie i dziala tylko co tu trzeba zmienic moi mili ;))


/**
* Adds a shortcut icon (favicon)
*
* <p>This adds a link to the icon shown in the favorites list or on
* the left of the url in the address bar. Some browsers display
* it on the tab, as well.</p>
*
* @param string $href The link that is being related.
* @param string $type File type
* @param string $relation Relation of link
* @access public
*/
function addFavicon($href, $type = 'image/x-icon', $relation = 'shortcut icon')
{
$href = str_replace( '\\', '/', $href );
$this->_links[] = '<link href="'.$href.'" rel="'.$relation.'" type="'.$type.'"';
}

moje
20-07-2010, 16:53
Po co piszesz całą już zdefiniowaną funkcję na nowo? Ty masz się odwołać do tej funkcji, w szablonie można to zrobić lokalnie za pomocą $this.

jaromiko
20-07-2010, 17:21
To wiem, że sie moge odwołać tylko gdzie mam wstawic nazwe pliku ? dziekuje za pomoc ;)) tutaj sobie wstawiłem i działa ;)) www.trufa.pl no ale co do joomla to tkibiegły nie jestem ;))