PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły wyświetlane przez K2



Nowy1234
03-05-2010, 21:42
Witam!
Chcę zrobić tak, by artykuły napisane w zwykłym edytorze w przykładowej kategorii ABC były wyświetlane w kompoencie K2 wyświetlającym artykuły z tej kategorii. Artykuły są zapisane, ale nie w K2. Wydaje mi się, że wcześniej to działało i wszystkie artykuły były normalnie wyświetlane, a teraz coś się zepsuło, i K2 nie zalicza artykułów.

wojtirz
24-05-2010, 19:07
Więc ja się podepnę pod ten temat: Dlaczego po zainstalowaniu K2 w modułach popularne i ostatnio dodane nie wyświetlają się artykuły? W konfiguracji tych modułów nie ma takiego czegoś jak wybranie z jakiego komponentu ma zbierać informację. Nie znalazłem też za bardzo modułu dedykowanego do K2, jest tylko K2 Tools ale to nie spełnia tego co proste moduły podstawowe. Ktoś ma jakiś pomysł?

a_m
24-05-2010, 20:15
Chcę zrobić tak, by artykuły napisane w zwykłym edytorze w przykładowej kategorii ABC były wyświetlane w kompoencie K2 wyświetlającym artykuły z tej kategorii. Artykuły są zapisane, ale nie w K2. Wydaje mi się, że wcześniej to działało i wszystkie artykuły były normalnie wyświetlane, a teraz coś się zepsuło, i K2 nie zalicza artykułów. @Nowy1234: to nie mogło działać


Dlaczego po zainstalowaniu K2 w modułach popularne i ostatnio dodane nie wyświetlają się artykuły?@wojtirz: jakie artykuły? w którym komponencie stworzone?


W konfiguracji tych modułów nie ma takiego czegoś jak wybranie z jakiego komponentu ma zbierać informację.@wojtirz:i nie znajdziesz


nie znalazłem też za bardzo modułu dedykowanego do K2, jest tylko K2 Tools ale to nie spełnia tego co proste moduły podstawowe.@wojtirz: słabo szukałeś, moduły instalowane wraz z k2 mają różne funkcjonalności;

wojtirz
24-05-2010, 20:53
Artykuły tworzone w K2 i chciałem żeby wyświetlały się w modułach ja_bulletin gdzie jest do wyboru czy mają się wyświetlać ostatnio dodane lub najczęściej czytane.
Moduły instalowane razem z K2 i który może wyświetlać coś takiego lecz robi to bardzo chaotycznie i nie tak jak to robią podstawowe moduły o których napisałem.

moje
24-05-2010, 21:13
K2 ma własne moduły, do wyświetlania popularnych/najnowszych artykułów, są one instalowane razem z K2.

a_m
24-05-2010, 21:14
Moduły instalowane razem z K2 i który może wyświetlać coś takiego lecz robi to bardzo chaotycznie i nie tak jak to robią podstawowe moduły o których napisałem.
możesz to pytanie sformułować w ramach zasad polszczyzny?

wojtirz
24-05-2010, 22:18
heheh może tak to zabrzmiało ;P Instalując komponent K2 są instalowane moduły do K2. W jednym z nich można coś podobnego ustawić lecz jest to bardzo nie czytelne. Myślałem że można ustawić aby standardowe moduły które są instalowane z joomla mogą obsługiwać nadal artykuły, które teraz są pisane poprzez K2.

---------- Post dodany o 22:18 ---------- Poprzedni post był o 21:33 ----------

Ok, problemy rozwiązane. Dzięki wszystkim którzy próbowali pomóc ;)