PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria EXPOSE - a kolejność wyświetlania zdjęć



albertoz
04-05-2010, 08:17
Witam,

Zainstalowałem galerię EXPOSE 4, instalacja, konfiguracja i dopasowanie poszło prawie OK.
Niestety nie potrafię poradzić sobie z jednym detalem, zdjęcia które wczytuję do danego albumu pokazują mi się według kolejności wczytywania - na początku te najstarsze. Natomiast ja chciał bym żeby jako pierwsze wyświetlały się te świeżo wczytane.
Szukałem w konfiguracji ale niestety nie znalazłem opcji która pozwala na zmianę sortowania.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

kaszczor
11-06-2010, 07:32
Witam,

Zainstalowałem galerię EXPOSE 4, instalacja, konfiguracja i dopasowanie poszło prawie OK.
Niestety nie potrafię poradzić sobie z jednym detalem, zdjęcia które wczytuję do danego albumu pokazują mi się według kolejności wczytywania - na początku te najstarsze. Natomiast ja chciał bym żeby jako pierwsze wyświetlały się te świeżo wczytane.
Szukałem w konfiguracji ale niestety nie znalazłem opcji która pozwala na zmianę sortowania.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.O ile mi wiadomo, to takie coś można zrobić tylko i wyłącznie ręcznie przez AlbumManagera. Jeśli w galerii jest mało zdjęć, to jest to łatwe, ale jak jest ich dużo, to staje się to już bardzo uciążliwe i pracochłonne.