PDA

Zobacz pełną wersję : movAMP na DVD ?



Qbik
04-05-2010, 13:35
Czy movAMP sprawdzi się jako kopia portalu np na DVD z możliwością przeglądania zasobów?

czy w ten sposób nie zadziała?

trzepiz
04-05-2010, 13:38
hymm .. ciekawe pytanie :)

Przyznaję, że nie sprawdzałem. Jeśli witryna nie będzie wymagała zapisu (np: tmp czy cache - bo przecież na wypalonym DVD już nic nie zapiszesz) to powinno się udać. Mam wątpliwości co do szybkości odczytu ale warto sprawdzić :)

Niestety nie mam teraz płyty DVD pod ręką ..

Qbik
04-05-2010, 13:41
ok właśnie instaluję movAMP /trochę będę wgrywał kopię z serwera, bo na modemie teraz siedzę/, ale jak spr to dam znać ;)

trzepiz
04-05-2010, 14:01
Sprawdziłem. Niestety nie uruchomisz z DVD .. pierwszym problemem jest zapis logów apacha i mysql. Przy starcie usług (Odmowa dostępu do logów - z wiadomych względów). Można by posprawdzać czy po wyłączeniu logowania się uda - ale pojawią się pewnie kolejne problemy. Myślę, że lep[iej jednak przenieść na USB i mieć pewność, że wszystko zadziała poprawnie.

Qbik
04-05-2010, 14:06
hmm szkoda

chciałem zrobić kopię portalu np raz w miesiącu z możliwością oglądania zasobów i myślałem, że może z movAMP się uda ...
no nic

Znasz może jakąś inną metodę? żeby można było zapisać na dvd i mieć dstęp do strony /przeglądać ją/?

trzepiz
04-05-2010, 14:16
Niestety nic nie przychodzi mi do głowy ...

Qbik
04-05-2010, 14:37
ok powalczyłem troche i udało się już wszystko działa
teraz pora poprzegrywać BD i pliki z serwera na movAMP ;)