PDA

Zobacz pełną wersję : Moja migracja ciąg dalszy



czajna
04-05-2010, 17:24
Przeprowadzałem migrację z 1.0.13 do 1.5.17 na moim serwerze lokalnym wg. wiki (http://wiki.joomla.pl/index.php/Migracja_z_Joomla_1.0_do_1.5)bez migrowania komponentów Adsmanager i FireBoard, bo były z tym problemy. Po migracji wyskoczył komunikat 'Migracja udana' po czym wrócił instalator do kroku 'Konfiguracji'. Podałem tam jeszcze raz login i hasło kliknąłem dalej i wyskoczył komunikat o zakończonej migracji i konieczności usunięcia folderu instalacyjnego. Tak też zrobiłem. Po zaglądnięciu do bazy przez PhpMyAdmina nie ma rekordów w większości tabel, gdzie rekordy w starszej Joomli były do tego na stronie głównej wyświetla się komunikat 404 - komponentu nie znaleziono.

Czy to oznacza iż migracja się nie udała?

Migrowany serwis: www.narowerze.info

czajna
07-05-2010, 21:21
Jest ktos w stanie mi cos poradzic?

czajna
12-05-2010, 14:10
Przy próbie migracji nr. 29 wystąpił taki błąd: "W tym miejscu bieżące zapytanie zawiera więcej niż 200 linii. Prawdopodobnie jest to bardzo długi artykuł" (błąd oznaczony jako TOOMANYLINES).

Komunikat odnosi się do komponentu zawierającego zdjęcia, których rzeczywiście jest dużo. Co zrobić żeby ten błąd był ignorowany przy migracji?