PDA

Zobacz pełną wersję : K2 numery stron



basia791
05-05-2010, 12:56
Witam, mam zainstalowane K2 ale nie wiem co zrobić, żeby na końcu strony z artykułami pokazywało się "następne" "poprzednie". Dodam że w "przegląd kategorii artykułów" mam włączoną paginację. Ale nic się nie pokazuje na dole. Tak samo, jak wejdzie się do jednego artykułu to nie ma przejścia do następnego.
Czy ktoś wie może o co chodzi?

PeFik
05-05-2010, 13:00
powiem szczerze że nie widziałem nawet na stronie demo, aby to było .
Jest za to "More in this category: " i tutaj tytuły kolejncyh artków

andis
10-05-2010, 09:50
K2 póki co nie obsługuje paginacji

a_m
10-05-2010, 10:47
K2 obsługuje paginację - wyświetla zarówno ilość stron, odnośniki "następna" "poprzednia", jak i wynik paginacji;
wyświetlanie aktywujemy/dezaktywujemy wchodząc w K2 - > kategorie -> wybieramy kategorię; w parametrach pierwszą zakładką jest Układ kategorii artykułów i dwie ostatnie opcje to Paginacja i wynik paginacji;
miłej zabawy

andis
10-05-2010, 11:02
Mój błąd, nie przeczytałem ze zrozumieniem, że chodzi o artykuły w kategorii, a nie o rozdziały jednego artykułu. Z tego co wiem, to element pagebreak (podział artykułu na rozdziały) jest nieobsługiwany przez K2. Chyba, że ktoś wie, jak to uzyskać?

basia791
11-05-2010, 08:13
z tą paginacją to ja mam włączoną na "POKAŻ" tak jak a_m mówi ale stron nie pokazuje. Oto moja strona www.dlafirmy.duu.pl

a_m
11-05-2010, 09:37
Prosta sprawa - zdefiniowałaś taką ilość artykułów do wyświetlania w kategorii, że wszystko się mieści na jednej stronie

iopi
22-02-2012, 09:07
K2 obsługuje paginację - wyświetla zarówno ilość stron, odnośniki "następna" "poprzednia", jak i wynik paginacji;
wyświetlanie aktywujemy/dezaktywujemy wchodząc w K2 - > kategorie -> wybieramy kategorię; w parametrach pierwszą zakładką jest Układ kategorii artykułów i dwie ostatnie opcje to Paginacja i wynik paginacji;
miłej zabawy


coś chyba namieszałem paginacja u mnie jest pod wyświetlanym artykułem nie ma jej natomiast w widoku kategori... jak ustawić żeby wystepowała tu również paginacja

adk
14-09-2012, 13:10
Dla ostatecznego wyjaśnienia sprawy paginacji w k2.

K2 obsługuje paginację ale...

Wśród komponentów K2 są dwa rodzaje wyświetlania artykułów w kategorii (Komponent Kategorie oraz komponent Najnowsze artykuły jednego lub więcej ...........). I tu jest problem, ponieważ paginację obsługuje tylko jeden z nich -dokładnie komponent Kategorie. Ten drugi nie obsługuje paginacji.

Należy jeszcze pamiętać, żeby ustawić wyświetlanie paginacji w ustawieniach kategorii.