PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przeniesieniem bazy z webserw na serwer



matbanan
06-05-2010, 23:50
Wiem że nie tylko ja mam taki problem ale przeleciałem wszystkie posty korzystałem z google i wszystkiego i nadal nie widzę rozwiązania, więc błagam o pomoc, a nie narzekanie na spam.

Mam własną stronę zrobioną na web serwie, chce otóż przenieść ją na serwer (yoyo.pl) eksportuje bazę do pliku zip zaznaczając tryb zgodności MYSQL40 i dodając drop table (gdzieś przeczytałem że tak powinno być) no i co zrobić dalej? Gdy instaluje joomle na serwerze pod koniec chce wczytać dane więc wybieram tą bazę danych i mi się wyświetla błąd, że jos_table ,,already exist" próbowałem również przez bazę danych na koncię yoyo.pl to przy wczytywaniu był komunikat "Nie otrzymano żadnych danych do importu. Albo nie została wysłana nazwa pliku, albo plik był zbyt duży (maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku określa się w konfiguracji PHP). Zobacz FAQ 1.16." chodż plik ma bodajże 160kb" nie wiem co robić byłbym niesamowicie wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł gdyż jest to moja praca zaliczeniowa i jutro muszę ją oddać....

palyga007
07-05-2010, 08:48
Gdy instaluje joomle na serwerzeTy chcesz przenieść czy zainstalować od nowa?

BYŁO NA FORUM POSZUKAJ

trzepiz
07-05-2010, 10:49
byłbym niesamowicie wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł gdyż jest to moja praca zaliczeniowa i jutro muszę ją oddać....

zaliczać coś o czym nie ma się pojęcia? .. - ahh ta dzisiejsza edukacja ...