PDA

Zobacz pełną wersję : Osobisty notatnik



bogdanbojarski
08-05-2010, 09:10
Witam, szukam komponentu, który pozwoliłby na prowadzenie użytkownikowi ksiązki napraw. Mniej więciej chodzi o to, ze mam samochod fiat126 zakladam sobie gdzieś w profilu użytkownika taka ksiazke napraw, wpisuje w niej miejsca-warsztaty napraw, rodzaj usterki, date, cene. Mam 3 samochody , zakladam dla kazdego z osobna ksiazke.
Czy ktoś z Was spotkał się z czymś o podbnej funcjonaknośści, ewentualnie który komponent mozna byłoby dodstosować?. Pozdrawiam.

zwiastun
08-05-2010, 11:04
A po co Ci do tego Joomla i Internet? Nie można tego robić np. we Writerze albo arkuszu kalkulacyjnym z Open Offica ?

bogdanbojarski
08-05-2010, 11:15
Nie ja to wymyśliłem.
Taki wybryk gościa.

zwiastun
08-05-2010, 11:29
No to mu załóż sekcję Naprawa samochodów, dodaj kategorię do każdego samochodu i niech sobie dłubie w artykułach. Bez sensu co prawda, ale na wybryki inaczej nie poradzisz. Joomla to nie jest program do prowadzenia obsługi finansowej firmy. Oczywiście, możesz do tego zaprząc K2 albo flexiContent, ale to nie ma żadnego sensu. Możesz też napisać komponent albo przerobić, co też sensu nie ma.

bogdanbojarski
08-05-2010, 11:32
Zasadniczo się z Tobą zgadzam. Tylko muszę to mu jakoś wytłumaczyć.

GOGOKOM
08-05-2010, 14:35
Może wykombinuj coś z http://wiki.joomla.pl/index.php/Fabrik jak trochę się pomęczysz to może coś z tego wyjdzie.