PDA

Zobacz pełną wersję : Strona nie wyświetla się



jerzygolczyk
10-05-2010, 00:56
Moja strona http://gimnazjumbiala.cba.pl/ nie wyświetla się wyświetla się. Jest komunikat Direct Access to this location is not allowed. Gdy chcę wejść na zaplecze to jest komunikat 404 Not Fund Wcześniej byłem na zapleczu. Co się stało?http://forum.joomla.pl/images/icons/icon9.png

palyga007
10-05-2010, 01:22
No configuration file found and no installation code available. Exiting...

Sprawdź czy masz plik configuration.php w głównym katalogu.

Ktoś jeszcze ma dostęp do witryny od strony FTP, zaplecza. czegokolwiek.?

jerzygolczyk
10-05-2010, 16:54
Plik configuration.php jest. Dostępu do zaplecza od strony FTP nikt nie ma. Myślę, że jest możliwość sprawdzenia od strony FTP, lecz nie mam wiedzy.
Pozdrawiam

trzepiz
10-05-2010, 16:58
Plik configuration.php jest


configuration.php czy może configuration.php-dist

kurtz
10-05-2010, 17:44
http://forum.ubuntu.pl/showthread.php?p=727268

edit : podałem bo wyrzucało mi kilka razy błąd serwera 502, pod kontrolą nginx.

to niejaki hosting cba, więc cokolwiek byś nie robił - guzik zrobisz. problem typowy, ale poglądowo dla innych.

/proszę - zwiastun

no dobra :hmm: - icek

palyga007
10-05-2010, 17:51
@icek_klezmer
Właśnie się tak zastanawiałem co to miało do rzeczy :)

kurtz
10-05-2010, 17:53
popatrzyłem na ilość postów pytającego i skumałem, że nie załapie. wyedytowałem z wyjaśnieniem ...

a często chodzi o to, że ludzie wpadają w obłęd bo im się super website rozsypał, a zalogowanych było dwóch ziomów ... i co to teraz będzie.

to żeby mieli wiedzy. trochę :P

jerzygolczyk
10-05-2010, 20:38
Jest configuration.php oraz configuration.php-dist. Mam kopie zapasową. Czy może wgrać jakiś folder , czy całą kopię zapasową.

kurtz
10-05-2010, 20:39
Jest configuration.php oraz configuration.php-dist. Mam kopie zapasową. Czy może wgrać jakiś folder , czy całą kopię zapasową.

człowieku ! czytasz co do ciebie piszą ?

jerzygolczyk
10-05-2010, 20:58
Kopiując stronę na komputer nastąpiły 2 lub 3 błedy przy kopiowaniu folderów (nie wszystkie pliki skopiowane prawidłowo) , dlatego jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o podanie konkretów który plik bądź folder wgrać z komputera na serwer. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

kurtz
10-05-2010, 21:01
magistrze jerzy! napisałem ci u góry, że twój problem nie występuje po stronie joomla! tylko po stronie serwera. nawet zadałem sobie trud, żeby znaleźć jego wyjaśnienie i podałem linka. czego jeszcze oczekujesz ?

palyga007
10-05-2010, 21:14
@icek_klezmer

Czy sądzisz że @jerzygolczyk zrozumiał cokolwiek z linka, którego mu wkleiłeś jako odpowiedź? (zakładając, że dla zabawy w domu popołudniami nie konfiguruje sobie serwerów)
Dlatego nie do końca rozumiem Twoje wzburzenie.


@jerzygolczyk
już to dzisiaj pisałem ale widać, że to prawda ogólna
darmowy hosting=darmowe problemy

Pozdrawiam

kurtz
10-05-2010, 21:19
ja nie jestem wzburzony. magister jerzy zdaje się "jedynie" ignorować cokolwiek się do niego pisze. nie dosyć, że siedziałem 5 min w googlach i szukałem jego problemu, to bezczelnie wymyśla jakieś teorie o skopiowaniu folderów i plików na serwer. w ogóle nie wiem po co ciągnę ten temat. problem rozwiązany. blokuję wątek. :P

zwiastun
10-05-2010, 21:58
Myślę, że "nie bezczelnie wymyśla", tylko najzwyczajniej w świecie nie wie, co może być grane, a więc o co chodzi.
Z podanego odnośnika też trudno cokolwiek wymyśleć.
Ale z tego, co widać, @jerzygolczyk już sobie jakoś poradził

kurtz
10-05-2010, 22:02
@zwiastun, to nie magister jerzy sobie poradził tylko administratorzy cba. strona magistra jerzego funkcjonowała bez zarzutów, kiedy sam magister dalej lamentował na forum, że mu strona nie działa. cytowany wątek dotyczy ustawień serwera, na które magister jerzy wpływu nie ma. błąd serwera wyjaśniony w cytowanym linku. jak wspomniałem w którymś z postów tego wątku - dla wszystkich, którzy z tego powodu podniosą lament. zakładając, że skorzystają z funkcji szukaj na forum.