PDA

Zobacz pełną wersję : Pilna pomoc potrzebna dla laika



hager
10-05-2010, 21:33
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i jak to na różnych forach zaczynam od pilnej i gorącej prośby o pomoc. Padła nam strona w joomli która nam kiedys postawiłznajomy kótry niestety życiowo wyladował w skandynawi i teraz zostało tylko takie coś http://38sdh.starachowice.zhp.pl/ niestety reszta gdzieś siedzi na serwerze. Nie wchodzi też nic po wpisaniu www przed adresem. Mam pytanie czy można poprawić ten błąd, i czy treści artykułów można jakoś skopiować z serwera?

KYCu
10-05-2010, 22:09
Witaj

Masz dostęp do serwera, bazy danych? jeśli tak to nie ma problemu. Pobierasz pliki do siebie, robisz zrzut bazy danych do siebie i gitara.

palyga007
10-05-2010, 22:16
Failed to load source for: 38sdh.starachowice.zhp.pl/templates/nf_ianus-green/css/template_css.css"
Coś z css nie ten teges .... ścieżka lub coś w ten deseń?

hager
11-05-2010, 05:09
Mam dostęp do serwera tylko jak to zrobic ? Dla mnie to czarna magia.

---------- Post dodany o 03:09 ---------- Poprzedni post był o 03:08 ----------

A możesz mi napisać tak po ludzku. Bardzo ale to bardzo zależy nam na tej stronie.

alex51
11-05-2010, 07:04
Masz dwa wyjścia. Nauczyć się samemu administrować tym, co Ci pozostawiono, albo zlecić to komuś, kto zrobi to za Ciebie. Cokolwiek wybierzesz to i tak powinieneś choć trochę zorientować się w podstawach Joomla (http://wiki.joomla.pl/index.php/Nowicjusze), aby móc korzystać z pomocy innych na tym forum.

hager
11-05-2010, 08:57
Może nie będzie tak źle, w końcu muszę sie tego nauczyć - wpisy już skopiowałem, fotki też. Zuważyłem że w panelu admina nie mam też niektórych funkcji, np nie mogę zmienić templatki na inna.

kurtz
11-05-2010, 09:01
poproś dostawcę hostingu o kopię bezpieczeństwa bazy i ftp, może utrzymują d o kilku kopii wstecz. odtwórz witrynę z kopii.

zwiastun
11-05-2010, 10:37
Poza tym, jeśli nie masz dostępu do wszystkich funkcji, to znaczy nie masz konta głównego administratora. Na pomoc.joomla.pl odszukaj, jak je sobie stworzyć.

hager
11-05-2010, 10:57
Dostęp mam pełny, tylko brak mi niektórych funkcji (nie wyświetla się górne menu w panelu administratora) Wcześniej przed awaria te funkcje były dostępne. A nikt inny tam nie gmera.

Robster
11-05-2010, 12:13
A sprawdziłeś czy przypadkiem nie usunąłeś katalogu z templarką? Ja korzystając z TC nie raz przez przypadek i w kompletnej niewiedzy kasowałem sobie pliki z serwera.