PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja artykułu proszę pomóżcie!!!



karol
12-05-2010, 15:25
Witam,jestem tu nowa,mam problem z edycją artykułu - nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale musicie mi wybaczyć - chodzi o to że mam na stronie kilka projektów domów,część mam już skończonych(opisanych,zdjęcia itd) a część właśnie kończę i tu następuję taka dziwna rzecz ponieważ jak zamieszczam opis lub dorzucam zdjęcie reszta zdjęć które zamieściłam wcześnie nie chce się otwierać - nie mam pojęcia co z tym zrobić,proszę o pomoc :zagubiony:

zwiastun
12-05-2010, 15:35
Nie musimy, ale wybaczamy. Problem jednak z tym, co dalej... Bo na podstawie takiego opisu nic się poradzić nie da.

karol
12-05-2010, 17:16
Dzięki za szybką reakcję. Może to jakoś inaczej wytłumaczę - nie znam się na joomli,wszystko robię metodą prób i błędów.Parę miesięcy temu znajoma poprosiła mnie żebym zrobiła jej na stronie kilka artykułów - ma stronę z domami,ja miałam gotowy szablon i tylko mi zostało uzupełnić opis i zdjęcia projektów,prosta sprawa.Zrobiłam tak ich 600(wstępnie miały tylko główne zdjęcie),potem okazało się że jest ich na stronie za dużo więc część wrzuciłam do kosza.Teraz zaistniała taka sytuacja, że część tych projektów miałam zmienić na inne i wyciągnęłam je z kosza,a potem na stronę.Teraz gdy uzupełniam w nich opis,zdjęcia które wcześniej działały po wrzuceniu na stronę- nie działają.Opisałam to jak umiem,może to pomoże,bo nawet nie wiem w którym kierunku mam iść.pozdrawiam

karol93ts
12-05-2010, 18:24
Sprawdź URL zdjęcia, bo jak usunąłeś to na pewno gdzieś do innego folderu wrzuciło te usunięte zdjęcia.. Tez miałem taki problem. Ja zrobiłem tak że wrzuciłem od nowa zdjęcie i po prostu zmieniłem ścieżkę zdjęcia...