PDA

Zobacz pełną wersję : blad w mainmenu



himen
13-05-2010, 20:51
Witajcie, uzywam wersji 1.0.13 sunglow i od jakiegos czasu chcac dodac nowy element menu ( po wejscu w zapleczu menu/mainmenu klikajac na ikonke "nowy") zamiast listy wyboru otrzymuje takie cudo... ktos pomoze? sprry za brak polskich znakow ale w klawiaturze padl mi alt:zagubiony:
2566

zwiastun
13-05-2010, 22:03
poszukaj wątków dotyczących pliku xml_domit_lite_parser.php

himen
14-05-2010, 11:48
hmm wszystkie pliki znajdujące się w includes/domit są kodowane w utf-8, czym to ruszyć... wszystkie nazwy linków w menu/mainmenu odpowiedzialne za dodanie odpowiedniego elementu menu nazywają się teraz "tooltip" tak jak zresztą widać to na miniaturce...

zwiastun
14-05-2010, 11:57
hmm wszystkie pliki znajdujące się w includes/domit są kodowane w utf-8...
Tak? Same się pokodowały? A po co? A po czym to poznałeś, bo poza ewentualnie zmodyfikowanymi, oryginały są w latin1.
Napisałem już, co masz zrobić. Nie masz ochoty, czasu, cierpliwości - trudno. To tematy i problem sprzed 3 lat.

himen
14-05-2010, 12:05
ściągnąłem cały katalog domit i sprawdziłem każdy plik w PSPad i każdy był UTF-8, ale już poradziłem to innym sposobem, podmieniłem ten xml_domit_lite_parser.php z strony działającej poprawnie od 3 lat ;) dużo ostatnio problemów mam z tym 1.0.13 i nie ubłagalnie nadchodzi wyrok na aktualizację do 1.5, dzięki info.