PDA

Zobacz pełną wersję : Problem przy instalacji joomla na nowym hoście



pllmorpheuss
14-05-2010, 10:52
Witam, postanowiłem ostatnio przenieść stronę www na inny host, aby zmniejszyć obciążenie serwera; w tym celu zainstalowałem joomlapack (wbudowany instalator 4.0), program wykonał backup, instalacja przebiegła bez błędów, zalogowałem się do panelu administratora także bez problemu ale jak chcę wejść na stronę to pojawia się błąd:



Warning: Parameter 1 to DOMIT_Parser::processingInstructionElement() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\iilo\libraries\domit\xml_saxy_pars er.php on line 739

Warning: Parameter 1 to DOMIT_Parser::commentElement() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\iilo\libraries\domit\xml_saxy_pars er.php on line 731

<tutaj pomiędzy też pełno błędów tylko w innych liniach>

Fatal error: Call to a member function getTagName() on a non-object in C:\xampp\htdocs\iilo\components\com_eweather\eweat her.main.php on line 160Na poprzednim serwerze miałem Xampp-a z wersją PHP 5.2.9 natomiast na nowym hoście mam też Xampp-a ale z PHP 3.5.1. Może tutaj tkwi problem? Jeśli tak, to proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.

Pozdrawiam

trzepiz
14-05-2010, 10:54
chyba PHP 5.3.1 ?

http://www.robertjlavey.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=167