PDA

Zobacz pełną wersję : "rozwijanie" menu



Disel
26-08-2006, 14:25
Witam,
z joomla korzystam niedawno. Jestem teraz w trakcie robienia pewnej witryny i chciałbym mieć na niej podobne menu jak na tej stronie : http://www.grupapodhale.pl/
Tzn. po kliknięciu w jeden link nowo załadowana strona zawiera pod linki dla linku nadrzędnego. Nie bardzo jednak wiem jak by to zrobić. Chciałbym uzyskać od Was, bardziej zaawansowanych użytkowników joomla jakieś porady, sugestie itp.

Z góry dziękuje za pomoc.

yar3k
28-08-2006, 19:39
Witaj.

Gdy tworzysz jakis link w menu np. mainmenu w swojej witrynie i wybierzesz np. Lacze-Artykul to po wpisaniu nazwy i wybraniu artykulu masz taka opcje jak "Nadrzedna pozycja" Standardowo jest ustawiona opcja "Gora" ale gdy wybierzesz inna opcje czyli wybierzesz jakis inny link to np. ten artykul bedzie podpisany pod ten link i otrzymasz podrzedne menu.

rafales
01-03-2007, 19:58
Witaj.

Gdy tworzysz jakis link w menu np. mainmenu w swojej witrynie i wybierzesz np. Lacze-Artykul to po wpisaniu nazwy i wybraniu artykulu masz taka opcje jak "Nadrzedna pozycja" Standardowo jest ustawiona opcja "Gora" ale gdy wybierzesz inna opcje czyli wybierzesz jakis inny link to np. ten artykul bedzie podpisany pod ten link i otrzymasz podrzedne menu.

stary nawet nie wiesz na ile moich pytan odpowiedziałes tylko tym jednym postem. A wcześniej pytałem na forum jak i co zrobić i nic. :D
Dzięki jesteś wielki :D