PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie proszę o pomoc. Lista wybierana w BreezingForms + improt wartości z MySql



babilon82
16-05-2010, 23:03
Witam.
Dopiero zaczynam przygodę z joomlą i BreezingForms. Muszę napisać projekt na uczelnię.
Próbuję stworzyć prosty system bazodanowy składający się z kilku tabel. Nic wielkiego
tabela słownikowa "pracownicy", tabela słownikowa "wydziały" z której chciałbym importować dane do listy wybieranej w formularzu wprowadzającym dane do tabeli pracownicy, tabela słownikowa "szkolenia", tabela wynikowa "rezerwacja szkoleń" dla pracowników. Stworzyłem już tabele, mam pierwszy formularz pracownicy, dzięki integratorowi bardzo łatwo można wykonywać inserty z formularza do bazy danych :). Pierwszym problemem na jaki trafiłem to wyciągnięcie danych z tabeli wydziały do formularza za pomocą którego można będzie wprowadzać dane do tabeli pracownicy, chodzi mi o listę wybieraną.

Proszę o pomoc, o podanie jak krok po kroku stworzyć listę wybieraną w której będę mógł wybrać opcję z wartości zaimportowanych z bazy danych.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.