PDA

Zobacz pełną wersję : obrazki linkami do artykułu



Fyner
17-05-2010, 15:10
witam. mam taki problem, na stronie głównej mam przegląd artykułów w sekcji a w kategoriach przegląd artykułów w kategorii. w obu przypadkach każdy wyświetlany artykuł zawiera zdjęcie (i tak właśnie ma być), które jest linkiem do innego zdjęcia wyświetlanego w lightbox'ie... i to co mi się nie podoba to fakt, że joomla w momencie gdy zdjęcie w arcie jest linkiem w przypadku wyświetlania go w przeglądzie kategorii/sekcji robi z niego linka do wewnątrz artykułu (tak jak tytuł) a nie pozwala zachować link taki jak został dodany do foto. Sprawdzałem wyłączając opcje "tytuły łączami" i tak jak i tytuł tak i foto od razu przestają być linkiem do arta - jak wywalić z tej opcji pliki img w artykule?

moje
17-05-2010, 15:20
Użyj K2, tam osobno ustawiasz foto, które ma być linkiem do artykułu, a osobno ustawiasz galerię.

PeFik
17-05-2010, 18:24
pomoże ci: ReadMoreExt -> www.joomlatags.org

Fyner
17-05-2010, 18:36
Użyj K2, tam osobno ustawiasz foto, które ma być linkiem do artykułu, a osobno ustawiasz galerię.

problem w tym, że cały serwis jest już zrobiony, a to z linkami i lightboxem to jedyna poprawka klienta :/
ja bardziej szukam opcji, żeby coś zmienić w joomli aby tak nie robił