PDA

Zobacz pełną wersję : Vimeo a Joomla!



Leatherface
18-05-2010, 13:05
Witam serdecznie,

tak jak w temacie, moje pytanie brzmi, czy jeśli zakupie odtwarzacz Vimeo to będzie on współgrał ze stroną postawioną na Joomla! Czy Vimeo można traktować jako dodatek do Joomla!, czy jest to coś zupełnie innego i mam sobie dać z nim spokój, jeśli strona funkcjonuje na Joomla! ?


Pozdrawiam

kurtz
18-05-2010, 13:32
nie bardzo jarzę pytanie, ale wystarczy ściągnąć sobie all_videos lub all_videos_reloaded, zainstalować i mieć, bez względu na to czy sobie wykupujesz przestrzeń czy też korzystasz ze standardowego profilu vimeo.

Leatherface
18-05-2010, 13:41
No tak, wiem, że w all videos Vimeo działa, ale chodzi o to, czy da rade ten odtwarzacz wstawić do Joomla! tak, aby funkcjonował jak dodatek ?

trzepiz
18-05-2010, 13:43
Zacznij pisać o co ci chodzi .. Ja dalej nie rozumiem .. CO chcesz osiągnąć ? jakie masz cele ? jaka ma być funkcjonalność .. ? Więcej szczegółów ..

Leatherface
18-05-2010, 13:48
Dobra,
tu macie stronę www.tvlubuska.pl, na głównej stronie wyskakuje okno z aktualnym wydaniem wiadomości, tyle, że jest tam WM player i chce się dowiedzieć, czy da rade zrobić tak, by zamiast tego odtwarzacza działał tam odtwarzacz Vimeo

Czy da rade tak zrobić ? Jaki jest skrypt, trik ?

kurtz
18-05-2010, 13:54
pewnie, że da. odrobina zabawy z tym banerkiem z prawej strony i już.

Leatherface
18-05-2010, 13:58
Bardzo fajnie, to chciałem właśnie usłyszeć :)
Druga sprawa...jeśli teraz np. nie będzie takiego banerka z odtwarzaczem, tylko będzie umieszczony po prostu po prawej stronie w panelu button "Ogladaj" który po kliknięciu ma właśnie wyjeżdżać okno z Vimeo to również nie będzie problemu ?

I jaki wtedy zastosować skrypt ? albo coś.. ?

kurtz
18-05-2010, 14:33
w zasadzie to nie ma problemu z funkcją. problemem jest to, kto ci to zrobi.

jaged
18-05-2010, 17:57
ucz się od ziomka z gubin.com.pl :)

Leatherface
18-05-2010, 18:05
Hehe widziałem tą stronkę :) dla lubuskiej opracowuje nową stronę, coś właśnie pod ten deseń jak gubin.com.pl, dlatego muszę wiedzieć czy da rade podpiąć do tego wszystkiego Vimeo, ale już powoli kumam jak to zrobić, więc działam :)

Dziękuje wszystkim