PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktos pomoże przy tworzeniu szblonu?



szyszy
18-05-2010, 23:31
Witajcie, mam mega problem bo zbliża sie termin oddania pracy kontrolnej z cmsów w mojej szkole i niestety wszstko wskazuje na to że polegnę, bo prace muszę oddać do końca tygodnia a niestety nie kumam tematu (sam nie wiem po co poszedłem do tej szkoły w wieku 30 stu lat) Prawda jest taka że jak się coś zaczęło to trzeba to skonczyć, a ciężko czasami znaleść czas. Nie będę tu ściemniał i poproszę wprost, czy ktos mógłby mi pomóc przy zadaniu?

"Przygotuj skórkę (templatkę / szablon) dla systemu CMS Joomla 1.5.x. Skórka powinna zawierać wyłącznie standardowe (dostępne domyślnie po instalacji) nazwy obszarów (pól) dostępne w Joomla – w skórce powinny być wykorzystane co najmniej 4 obszary. W skórce można wykorzystać wyłącznie grafikę dostępną w Microsoft Clipart - http://office.microsoft.com/clipart/ Dozwolone jest konwertowanie plików graficznych na inny format jak również zmiana ich rozmiarów. Oprócz plików składających się na skórkę, należy razem z pracą dołączyć plik z linkami do plików graficznych wykorzystywanych w pracy oraz informację jakie standardowe obszary są obsługiwane przez skórkę. Skórka powinna być oparta o xHTML oraz arkusze CSS. Dozwolone jest również wykorzystanie elementów flash."

Mam jakiś szablon html/css ale nie wiem czy da się go przerobić.

Piszcie na szsz@o2.pl

pozdrawiam

//KYCu: przeniosłem temat, gdyż kolego zły dział wybrałeś, nawet tego Ci się nie chciało dopilnować.

Bazyl
18-05-2010, 23:50
Tu masz wszystko o szablonach: http://www.wiki.joomla.pl/index.php/Kategoria:Szablony
Powodzenia

Robster
19-05-2010, 00:29
Chcesz pomocy, czy chcesz by ktoś za Ciebie to zrobił? Jeśli to drugie, to przypuszczam, że skoro masz 30 lat, to stałą pracę masz i wydanie jakieś mało wygórowanej sumy mieści się w Twoich możliwościach, a to powinno rozwiązać problem.
Chodź mówię tylko w swoim imieniu, to szczerze wątpię by ktoś za free poświęcał swój czas i odwalał za Ciebie robotę.

szyszy
19-05-2010, 07:41
a jak to ta "niewielka kwota?"

Robster
19-05-2010, 08:09
Zależy czego oczekujesz i od kogo. Załóż temat w zleceniach i zobaczysz.

kombinezoon
19-05-2010, 15:08
możesz napisać na zlecenia przez net.pl tam studenci za pół darmo ci zrobią

zwiastun
19-05-2010, 15:30
A jak coś nie będzie grało, to odpowiedzą, że to było za pół darmo!

kombinezoon
19-05-2010, 15:34
pewnie tak, ale są tez tacy co robią dobrze i warto sprawdzić. Mam sporo rzeczy z różnych dziedzin pozamawiane na tej stronie i jak dobrze przeanalizujesz propozycje to możesz być zadowolony