PDA

Zobacz pełną wersję : menu wyświetlanie artykułów



ppmarcin
19-05-2010, 09:37
Witam.
Niedawno stworzyłem stronę internetową, posiadam następujący problem.
Nie wiem jak konkretnie opisać występujący problem fachowymi stwierdzeniami ale postaram się.
Mianowicie co muszę zrobić aby klikając na główny dział np. O firmie -> Nasza historia artykuł wyświetlał się od razu a nie po ponownym wyborze -> Nasza historia. Co zrobić aby wyłączyć ten filtr artykułów nie wiem może to włącza się jako jakiś wstęp ale wstępy wyłączałem i dalej to mi wyskakuje.
Poniżej podaje adres witryny
http://www.escape.pila.pl
Bardzo prosze o pomoc.

KYCu
19-05-2010, 10:04
Witaj,

* po pierwsze polecam wiki.joomla.pl

* po drugie podpowiem. Przypisz do pozycji menu 'Nasza historia' artykuł o tej samej nazwie. Jak tworzyłeś menu to powinieneś wiedzieć w jaki sposób przypisać Artykuł do danej pozycji menu.

ppmarcin
19-05-2010, 14:38
Tak sam tworzyłem stronę od początku.
Więc tak w menu mam ustawione tak tytuł nasza historia spośród wyświetlania mam zaznaczone że ma się wyświetlać artykuł i dokładnie przypisany jest artykuł o tytule Nasza historia i dalej muszę przeklikać dwa razy to samo żeby włączyć ten artykuł :(.

A całościowo to wygląda tak sekcja - O Firmie - kategoria artykułu - Nasza historia i w menu ustawione - Artykuł - Artykuł.

KYCu
19-05-2010, 14:45
Coś źle robisz i tyle a poza tym nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi, żadnych znaków interpunkcyjnych, gdzie koniec a gdzie początek Twoich myśli...

polecałem wiki? tak, tylko szukać się nie chciało.
http://www.wiki.joomla.pl/index.php/Tworzenie_w_menu_odnośnika_do_artykułów

...a żeby się nie przeklikiwać jak to nazwałeś, to pozycja 'Nasza historia' nie może być podmenu nadrzędnej pozycji, która prowadzi do wyświetlania listy artykułów z danej sekcji.

ppmarcin
19-05-2010, 14:59
Ale zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Mianowicie o ile menu dobrze mi teraz pokazuje to gdy chce włączyć wybrany artykuł spośród listy, która mi się wyświetla na "głównej stronie" to muszę 2 razy wybrać to samo. Czy można to zmienić ?
Dziękuje za odpowiedź