PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart - prodkty bez cen ale z możliwością składania zamówień



darbag
19-05-2010, 13:48
witam,
czy ktoś wie jak zrobić aby produkty pokazywane były bez cen ale żeby można je było dodawać do koszyka. Bo jeśli w konfiguracji wyłączę opcje pokazywania cen to znika też opcja dodawania do koszyka. Chodzi o to aby klienci tylko składali mi zamówienie a ceny będą im podawane przez dział handlowy już w trakcie potwierdzania zamówienia.
Pozdrawiam.

palyga007
19-05-2010, 14:02
@darbag
Twój pomysł jest tak dziwny, że aż muszę zapytać.

Jak Ty na to wpadłeś?

Ja osobiście w życiu nie zamówiłbym czegoś czego ceny nie znam.
Najpierw mam złożyć zamówienie, potem zadzwonić na dział handlowy, ew oni zadzwonią do mnie i powiedzą że to będzie kosztowało tyle i tyle...
Ja stwierdzę że to za drogo i co?
ja straciłem czas, oni stracili czas.. pokaż mi kogoś kto na tym zyskał.
no chyba że połączenie jest na 0 700..

Pozdrawiam

darbag
19-05-2010, 14:10
Nie wiem co tu jest dziwnego. Nigdy nie spotkałeś się z katalogiem bez wstawionych cen ? To ma być katalog służący do składania zamówień tylko dla moich i stałych klientów, i każdy z nich ma inne indywidualne ceny na poszczególne produkty. To nie ma być sklep !!!

palyga007
19-05-2010, 14:17
To nie ma być sklep Klienci składanie zamówień indywidualne ceny... Hmm to mieści się w mojej definicji sklepu.
Ceny dla każdego klienta można ustalić indywidualnie (do tego stały rabat, kupony itp itd), ale kolega chyba jeszcze do tego nie doszedł.

I proszę tutaj na mnie nie krzyczeć, bo źle na to reaguje.

darbag
19-05-2010, 14:25
Kolego jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia- doradzenia to lepiej już nic nie pisz. To forum służy do pytania się i doradzania a nie przekonywania ,że coś ci się w głowie nie mieści. Ja mam takie a nie inne zapotrzebowanie i pytam się czy ktoś wie jak to zrobić. I naprawdę wiem dokładnie co chcę osiągnąć. Katalog bez cen z możliwością składania zamówień.

nahagel
19-10-2010, 15:06
Panowie nie kłóćcie się. Lepiej napiszcie czy komuś się udało rozwiązać problem? Bo mam taki sam i chciałbym to wiedzieć.

Ma byc koszyk bez cen. Tzn. taka opcja: "Dodaj do koszyka zamówień". Jednemu Panu tu wyjaśnię że przez internet sprzedawać można nie tylko "ręczniki i lodówki". Są artykuły tak unikatowe że ktoś może nie chcieć pokazywać cen żeby nie psuć rynku.

EkleErs
19-10-2010, 15:20
z szblonu brows_? flypage_? usunac <?php echo $product_price_lbl ?> <?php echo $product_price ?>