PDA

Zobacz pełną wersję : [bannery] - jaki komponent/modul



Kamil Wolski
27-08-2006, 15:59
Witam.

Prowadzę portal www.fotografia.bydgoszcz.pl. Od dłuższego czasu "kolekcjonuje" linki do stron o podobnej tematyce czyli do stron modelek, fotografow, serwisow fotograficznych oraz dodatkowo reklamy wiekszych portali jak Allegro, czy Google oraz TopListy.

Problem się pojawił gdy liczba bannerow/linków drastycznie skoczyła. Używałem do tego "artykuły statycznego" jednak jest to strasznie nie wygodne.

Czy istnieje jakis komponent albo modul dzieki ktoremu bede mogl posegregowac bannery wg kategorii np "modelki" , "fotograficy" itd. Problem polega na tym, że te komponenty które już testowałem nie są w stanie poprawnie wyświetlić w odpowiedniej kategorii Toplist. Jak pewnie wiekszosc wie, Toplisty udostepniaja kody html do przekopiowania na stronę.

Przykładowy taki kod toplisty:

<a href="http://fotografia.toplista.pl/?we=fotografia1"><SPAN align=center style="width:120px;height:40px;overflow:hidden;background :#EE0000;border:2px;border-color:#FF2222;border-style:outset;padding:5px;font:bold 11px verdana;color:white;text-decoration:none;text-align:center;cursor:pointer">Galerie Fotograficzne</SPAN></a>

Jak sami widzicie, takiego kodu wiekszosc komponentow do linków nie jest wstanie obsłużyć, ale może jednak znajdzie się jakiś?

Mam nadzieję że jasne jest to, o co mi chodzi. Jeśli jednak mimo to, ktoś z was do końca nie będzie wiedział co mam na myśli, postaram się wyjaśnić jeszcze dokładniej.

Pozdrawiam
fot. Kamil Wolski

sogo
27-08-2006, 18:04
Link Directory np.
pozdr.

josh
27-08-2006, 20:40
[OT]
co mi sie wrzucilo w oczy wchodzac na Twoja strone to blad, chyba ze celowy

professional masz przez jedno s

pozdr

Kamil Wolski
27-08-2006, 23:07
Niestety LinkDirectory to chyba nie to...

Po pierwsze wogole nie umiem w te linki wstawiac bannerow, poza tym jest tam za duzo "bajerów"...

Przede wszystkim chodzi mi o to aby:

-Po wejsciu w dzial "linki" byly kategorie linkow...
-W kazdej z kategorii aby byly juz same "bannery" ktore sa rownoczesnie odnosnikami do stron ktore reprezentuja
-Aby kazdy link wpisywalo sie jako kod html - czyli zeby dzialaly m.in. TopListy...

Nie wiem czy takim komponent/modul istnieje... ale moze...