PDA

Zobacz pełną wersję : znikające pozycje menu



geble
21-05-2010, 13:17
czy ktoś z was spotkał się z problemem znikających systematycznie pozycji w menu ?
co 20 do 40 godzin wyłącza mi się samo opublikowanie dokładnie 3 pozycji . zawsze tych samych . nie wiem od czego to zależy i nie potrafie znaleść przyczyny .
druga sprawa to czy orientuje się ktoś jaki moduł lub komponent założył mi w projektancie menu spis o nazwie MAGAZIN* . są tam wszystkie pozycje menu . jedynie co mi przychodzi do głowy to kanały RSS czy nie są z tym powiązane choć je wyłączyłem ...

Bazyl
21-05-2010, 14:00
nic sie samo nie robi...
instalujesz sam nie wiesz co wiec miej pretensje tylko do siebie

geble
22-05-2010, 07:25
twój post bardzo mi pomógł :)
może Ty masz duże doświadczenie ale forum wydaje mi się być stworzone w celu wymiany informacji a nie wymądrzania się . Joomle administruje od pół roku i instalowałem w celu testów wiele komponentów i modułów które faktycznie mogą mieć różne działania poza przewidywanymi .

Mnie denerwuje generowanie śmieci internetowych którym jest twój nic nie wnoszący list bo mógłby chociaż zawierać wskazówkę która pozwoliła by dojść samemu do przyczyny a nie poczuć że najlepiej to zainstalować joomle od nowa ...

zwiastun
22-05-2010, 10:23
Zatem nie generuj śmieci! Zarówno pierwszy, jak i drugi Twój post do takich właśnie należy.
Masz dokładnie zrobić to, do czego doszedłeś: zainstalować wszystko od początku. Tym razem z głową. Instalować i ćwiczyć na serwerze testowym. Na serwerze produkcyjnym umieszczać tylko to, co sprawdzone, przetestowane i działa, jak należy. Prowadzić dokumentację tego, co, kiedy i po co instalowałeś.