PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja Simple Image Gallery uszkodziła inną galerię



radekgigant
21-05-2010, 22:06
Miałem zainstalowaną galerię RSGallery 2. I wszystko chodziło ok. Zainstalowałem jeszcze dodatkowo moduł Simple Image Gallery. I wtedy moja galeria RSGallery 2. w pewnym stopniu przestała działać. Nie ładuje się w ogóle strona, która odpowiadała za dodawanie zdjęć. Co ciekawe, usunąłem wgrany moduł, usunałem galerię i wgrałem galerię JoomGallery. Niestety ta też nie działa. Ten sam problem. Tyle tylko, że tu żadna podstrona nie działa i pojawia się komunikat:

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 368640 bytes) in /var/www/sites/yoyo.pl/g/i/gimkotlin/administrator/modules/mod_menu/helper.php on line 241

System: Joomla 1.5.14

Jak to naprawić, aby obojętnie jaka galeria działała? Próbowałem zainstalować inne galerie - również nie działają. Czekam na pomoc

moje
22-05-2010, 23:49
Najpierw zrób aktualizację do Joomla 1.5.17.

radekgigant
23-05-2010, 20:58
A czy folder tmp można wyczyścić kompletnie, bo z tego co widzę, to chyba jest to śmietnik, bo właściwie magazynuje pliki, ale do niczego się nie przydają. Mam racje?

moje
23-05-2010, 21:13
Nie masz racji, możesz usunąć jego zawartość, ja bym radził jednak zostawić tam plik index.html i dodać od siebie plik htaccess, który blokowałby dostęp do tego folderu.

radekgigant
23-05-2010, 22:08
O tym myślałem, bo każdy folder powinien zostać i mieć plik index.html ale reszta jest w nim zbyteczna (+ htaccess może zostać)