PDA

Zobacz pełną wersję : jaki CMS wybrać?



asqard
22-05-2010, 16:35
Witam wszystkich użytkowników forum jak i użytkowników joomla oraz mambo i innych systemów cms.
Mam do was pytanie pragnę z modyfikować moją stronę i chciałbym użyć jakiegoś systemu cms.
jakie mam oczekiwania
blog, Portfolio, galeria, może mały dział download,
Tylko przeglądając strony poświęcone joomal itp. to już się zagubiłem bo nie wiem którą wersję instalować joomal-1.0 czy joomal-1.5.17 czy jeszcze jakieś inne?

z góry dziękuję za podpowiedź oraz pomoc i doradztwo
Pozdrawiam
Tomek
//KYCu: poprawiłem tytuł tematu

Robster
22-05-2010, 16:43
A powiedz mi, gdybyś miał do wyboru starego kompa i nowego kompa (oba za free), którego byś wybrał?
Chyba oczywistą sprawą jest, że te numerki przy nazwie CMS'a świadczą o jego wersji, czyli wprowadzonych poprawkach, udoskonaleniach i zabezpieczeniach. Dlatego odpowiedź na twoje pytanie brzmi "najnowszą dostępną wersję, tzn. 1.5.17, a gdy wyjdzie aktualizacja, zainstalować ja czym prędzej".

Co do pytania tyczącego się wyboru CMS'a, to kiedyś była już poruszana ta kwestia i otrzymasz tą samą odpowiedź, a raczej pytanie:
"Jakiej odpowiedz oczekujesz po użytkownikach Joomla, w Polskim Centrum Joomla?"

asqard
22-05-2010, 17:40
Błędy przy próbie instalacji modułów nawet jak próbuję zainstalować język polski. komunikat błędu.

Unable to open archive