PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z działaniem szablonu/strony



Ugf
23-05-2010, 00:21
Witam!

Zleciłam komuś zrobienie stronki na Joomli. Ten ktoś zrobił mocno zmodyfikowany szablon, a potem zniknął. A gonią mnie terminy, więc musiałam na szybko coś zrobić, pociąć szablon, wgrać go na stronę.
Jednak mam problem z jej działaniem, ponieważ jak z rozwijanego menu wybieram jakiś odnośnik - to odsyła mnie do niego, ale manu zmienia się na menu główne, z napisem Witaj itd. Tak samo jak wejdę w jakiś odnośnik z menu -> wyświetla się artykuł, potem wchodzę w np. aktualności - nie przenosi mnie do aktualności, tylko pozostaje treść z poprzedniego "oglądania".
Nie wiem czy tłumaczę to jasno, czy nie...

Nie znam nikogo kto wiedziałby o co chodzi i znał się na Joomli. Szukam kogoś kto mi pomoże.
Czy mogę kogoś, kto zna się na rzeczy, prosić o kontakt przez PW?

Z góry dzięki!

moje
23-05-2010, 00:32
A link do strony?

Ugf
23-05-2010, 01:04
snow-team.pl

moje
23-05-2010, 01:15
Sprawdź ustawienia modułu, którego używasz do wyświetlania menu, może ma ustawione, żeby zawsze pokazywał łącze domyślne ale masz ustawione, żeby aktualnie aktywne łącze nie było oznaczone/wyróżnione/pokazywane, co u Ciebie objawia się tym, że zachowuje aktualnego podmenu.

EDIT:

Skasuj łącze do zaplecza, które jest w stopce na www.snow-team.pl, bo to aż prosi się o próby włamania.