PDA

Zobacz pełną wersję : JVitals szaleje - Olympus, jSocialSuite, Groups, PUArcade i inne...



rosciak
23-05-2010, 02:10
Mam stronkę społecznościową. Niby nic wielkiego niecałe 1000 userów - 10.000 postów na forum, jednak wydaje mi się, że jakies doświadczenie mam w tym temacie. I mogę się wypowiedzieć w tematach portali społecznościowych. Mam tam CB i Agora Olympus (wcześniej Fireboard). I Inne komponenty i moduły mniejszego kalibru też zainstalowane - P

Po co ten temat - otóż panie i panowie - do gry wchodzi JVitals. Oferując pakiecik

Agora Olympus - doskonałe forum - chyba nie trzeba przedstawiać).
jSocialSuite - w zaprezentowanej wersji nowoczesnością wyglądem funkcjonalnością bije CB na głowę i na pewno nie ustępuje Jomsocial
jCoterie - (dawniej AgoraGroups) - czyli grupy userów
PU Arcade - jVitals przejęło dalszy rozwój komponentu - może to i lepiej bo przynajmniej coś się będzie działo.

Nie wszystkie te rzeczy są darmo. Coterie i SocialSuite są płatne. Jednak cena obydwu jest niższa niż jednego Joomsocial.

Dodajcie do tego masę modułów, pluginów i skórek.

Dodajcie do tego niesamowite wsparcie techniczne ze strony jVitals i bardzo częste aktualizacje (Forum Olympus było aktualizowane ok. 20 razy przez ostatni rok).

Ja siedzę już na CB - przeniesienie danych z CB do jSS to chyba na razie marzenie ściętej głowy, chociaż zaczynam o tym myśleć intensywnie, jednak wszystkim projektującym nowe strony społecznościowe polecam pod rozwagę.

Tak wiem, można się ratować CB GroupJive Kuneną i coś tam jeszcze pewnie się wymyśli...

Z jednej strony macie darmowe i nieciekawe CB w którym trzeba dłubać szukać kombinować a i tak coś nie działa (user galeries! - do tej pory nie działa tak jakbym chciał), albo trzeba ostylować albo coś tam jeszcze, a z drugiej strony zgrabny pakiecik pisany przez dobry team. Rozwijany jak burza, wyglądający extra i nieprzesadnie drogi.

Moim zdaniem już wkrótce jVitals przejmie spory procent stron społecznościowych na Joomli, czego im za ich wspaniałe wsparcie życzę.

Pakiecik w akcji (http://jvitals.com/community)- polecam się zarejestrować i zobaczyć co to potrafi.

Dylek
23-05-2010, 09:17
Nie bardzo widzę aż taka różnicę w cenie do Jomsocial, które jest naprawdę świetnym komponentem. Dodatków też ma masę, a z Kuneną działa bardzo zgrabnie.

Niemniej dziękuję za podsunięcie alternatywy :)

rosciak
23-05-2010, 10:31
Porównujesz Joomsocial za 99 USD z linkiem do jSS za 89 bez linka. Bezlinkowa wersja Joomsocial - 149 USD.

Jednak wystarczy licytacji. Alternatywa to jest to co nas cieszy. I na to chciałem zwrócić uwagę, że wreszcie powstał i będzie rozwijany porządny alternatywny system dla Joomsocial + Kunena.