PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Multimediabox, czyli lightbox do zdjęć oraz filmów z youtube



-Miszczu-
23-05-2010, 19:14
Witam.

Mam problem z Multimediabox, który jest wykorzystywany do powiekszania zdjęć oraz otwierania filmów youtube na tej samej stronie, klikając w miniaturkę zdjęcia.

Problem polega na tym, że u mnie nie działają linki do przewijania zdjęć (next, prev). Nawet nie widać obrazków, które byłyby tymi odnośnikami. W folderze image są takowe zdjęcia, więc powinno być wszystko okey, tym bardziej, że w demo wszystko ładnie działa.

Korzystał ktoś z tego modułu i wie może jak to zrobić by dzialało jak należy?

Tutaj znajduje się link do demo:
http://joomla1.5.youjoomla.info/youmovies/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=96

Natomiast tutaj do pobrania jest moduł oraz dodatek:
http://rt.piasta.pl/Multimediabox_pack_extract.rar

Z góry dziekuję za zainteresowanie i pomoc. Bardzo zależy mi na tym aby zaczeło to jak najszybciej chodzić.

Pozdrawiam.

moje
23-05-2010, 19:55
Polecam SIG (Simple Image Gallery) i AllVideos.

-Miszczu-
23-05-2010, 20:04
Próbowałem zgrać ze sobą SIG do zdjęć oraz Multibox do filmów ale wtedy krzaczyły mi się oba moduły... możliwe, że z powodu kolidujących plików javy.

Sprawdze oba moduły, które poleciłeś mi i zobaczę jak działają razem . Mam nadzieję, że AllVideos działa na zasadzie lightbox a nie zwykłego playera.

@ Widzę, że AllVideos to zwykly player wyświetlający się na stronie. Moje, znasz może jakiś moduł, który by działał tak jak Multibox?

moje
23-05-2010, 20:32
Nie kojarzę nic, co by wyświetlało film w lightbox'ie. Jeśli chcesz moduł to możesz to zrobić tak, moduł własnego kodu html + kod lightbox'a + AllVideos - powinno działać.

-Miszczu-
23-05-2010, 21:00
No tak, tylko właśnie gdy instalowalem jakiś moduł / plugin lightbox to zawsze nie był kompatybilny z galerią zdjęć i dzialalo albo jedno albo drugie. Na oba działające na jednej stronie nie było szans.

No nic, najwyżej zrobie te filmy w odzielnych plikach html korzystając z pop-up'ów. Inaczej nie wiem jakby można było to zrobić.

Jakby ktoś wpadł na inny pomysł to proszę napisać :)