PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze wszystkim;(



jkowalik91
23-05-2010, 21:45
Witam!
Miałem pewne problemy ze starszą wersją joomli na serwerze boo.pl. Nie były to jakieś straszne problemy, ale zdecydowałem ją przeinstalować na nową wersję, razem z usunięciem portalu - chciałem go zrobić od nowa. Więc usunąłem wszystko przez TC z folderu public_html(domyślny folder) i rozpocząłem instalację nowej joomli. Wszystko było ok do czasu połączeń FTP. Po wpisaniu danych i hasła do ftp i naciśnięciu aby sprawdził poprawność pojawil mi się taki błąd:
"[UNKNOWN:8192] Function ereg() is deprecated
error in line 1194 of file
/home/accounts_g/galamielec/public_html/libraries/joomla/client/ftp.php" , ale po zamknięciu tego pokazało się że dane do połączenia poprawne. Później już bez błędów do końca instalacji. Moja radość trwała do czasu aż chciałem stworzyć nowe sekcje i kategorie. Nie działa przycisk ZAPISZ oraz ZASTOSUJ. Tak jakbym nie miał do tego prawa. Nie można również tworzyć nowych artykułów, bo w/w przyciski nie działają, jedyna zmiana jaka następuje po ich naciśnięciu to w adresie strony w miejścu:
http://xxx/administrator/index.php?option=com_co
>ntent
pojawia się: http://xxx/administrator/index.php?option=com_co
>ntent#


i teraz proszę Was o pomoc:( nie potrafie sobie poradzić z tym problemem:(


ps. co więcej, gdy chcę zrobić podgląd artykułu, wyswietla się okno z napisem undefined.

moje
23-05-2010, 21:47
To, że powielasz ten sam temat, nie oznacza, że ktoś Ci pomorze, widać kolega nie czytał regulaminu.

jkowalik91
23-05-2010, 21:53
przepraszam, uznałem że ten dział będzie bardziej odpowiedni. Mimo wszystko mam nadzieję że ktoś pomoże;)

moje
23-05-2010, 21:55
Co to za wersja Joomla? W regulaminie forum jest informacja o Pomocniku Pisania Postów - skorzystaj z niego.

Nie przyszło Ci do głowy najprostsze rozwiązanie, a mianowicie aktualizacja?

jkowalik91
23-05-2010, 22:05
aktualizowałem ze 3 razy;/ dalej to samo. A wersja była na początku jakaś pewnie 1.5.15, pozniej 1.5.17, później 1.5.16 i teraz za radą administratora boo.pl wgrałem 1.5.15

moje
23-05-2010, 22:08
Pomocnik Pisania Postów - przypominam o jego użyciu.