PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej niż jeden dowolny artykuł, ale nie na stronie głównej



bceuropa
24-05-2010, 20:56
Tak jak w temacie:
Jaki sposób istnieje, aby np. na stronie do której prowadzi link do konkretnego art. umieścić inny, ale nie losowy ani alfabetyczny, bo tak to daję radę. Chodzi o to aby dodać do tego art. z linka inny i najlepiej hmmm. nie w kolejnym wierszu ale kolumnie, czyli jak na podstronach manewrować ilością kolumn?

A jeśli to ułatwi odp to czy istnieje moduł do dodawania artykułów? (no bo wtedy mogę decydować ile i w którym divie je umieszczę)

moje
24-05-2010, 21:09
A o artykułach pokrewnych kolega słyszał?

bceuropa
24-05-2010, 21:52
wszystko fajnie i dzięki, ale ten moduł umieszcza odnośniki zamiast samych art. a mnie chodzi o to, aby umieścić treść tegoż razem z inną. Także chodzi mi o dokładnie taki moduł jak ten, ale który umieści zamiast jedynie odnośnika, sam artykuł razem z innym :D

ekumi
25-05-2010, 10:33
Może w takim razie artykuły z określonej kategorii i konfiguracja elementu menu?

bceuropa
25-05-2010, 11:07
...ale, w ten sposób musiałbym stworzyć ogromną ilość artykułów duplikowanych, aby umieszczać je w konkretnej kategorii przypisanej tylko dla jednej strony. No i przy kilku tysiącach zrobi się niezły bałagan. Ale dzięki za pomoc :)

Myślałem, że jest po prostu moduł, którego nie potrafię znaleźć, a który umożliwi dowolne zarządzanie pojedynczymi artykułami

a_m
25-05-2010, 11:45
Po zainstalowaniu K2 da się stworzyć pozycję menu odpowiedzialną za wyświetlanie artykułów wg słów kluczowych. Artykuły rzecz jasna muszą być utworzone w tym komponencie.


Myślałem, że jest po prostu moduł, którego nie potrafię znaleźć, a który umożliwi dowolne zarządzanie pojedynczymi artykułami

Modułów takich jest mnóstwo (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/frontend-news), znajdź taki, który daje radę wyświetlać artykuły po ID.