PDA

Zobacz pełną wersję : Dj-Classifieds jakie wymagania?



nigraS
26-05-2010, 18:09
Jakie wymagania musi spełniać serwer?
Zrobiłem stronkę na lokalu i tam bardzo dobrze działa, jednak, gdy przerzuciłem na serwer po kliknięciu na kategorię pojawia się komunikat:


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/public_html/stronka/components/com_djclassifieds/views/showlist/view.html.php on line 1

na serwerze mam wyłączone safe-mode czy to może byc przyczyną?

PeFik
27-05-2010, 08:48
Napisz do producenta softu, czyż tak nie było łatwiej?

lukasz.ciastek
27-05-2010, 10:38
Jakie wymagania musi spełniać serwer?
Zrobiłem stronkę na lokalu i tam bardzo dobrze działa, jednak, gdy przerzuciłem na serwer po kliknięciu na kategorię pojawia się komunikat:


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/public_html/stronka/components/com_djclassifieds/views/showlist/view.html.php on line 1

na serwerze mam wyłączone safe-mode czy to może byc przyczyną?

Witam

Jaka wersja PHP jest zainstalowana na serwerze? Starsza wersja może powodować problemy. Opcja safe-mode raczej nie stanowi przyczyny.

Pozdrawiam,
Lukasz

nigraS
27-05-2010, 11:19
Wersja php to 5.2.13

Pozdrawiam.

lukasz.ciastek
27-05-2010, 13:19
Wersja php to 5.2.13

Pozdrawiam.
Nie powinno być problemów z ta wersją. Czy wszystkie pliki dobrze się przekopiowały? Może któryś jest "urwany" . Proponuję jeszcze raz nadpisać pliki.

Pozdrawiam,
Lukasz

nigraS
27-05-2010, 14:02
nadpisałem pliki, niestety problem nie zniknął.

lukasz.ciastek
27-05-2010, 14:15
nadpisałem pliki, niestety problem nie zniknął.
Strona jest przeniesiona na zewnętrzny serwer? Proszę o dostępy postaram się to sprawdzić i coś zaradzić.

Pozdrawiam,
Lukasz

nigraS
27-05-2010, 17:00
już jest dobrze.

Jak by ktoś miał też taki problem...
Aby błąd się nie pojawiał trzeba skorzystać z JoomlaPack.

Tak jak napisał Łukasz, najwidoczniej nie wszystkie pliki się prawidłowo przekopiowały.


Dzięki Łukasz za pomoc.